Curiozitate

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de iaunostromo, 17 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Am o nedumerire, o curiozitate. Este normal ca din 250 de chei sa prind doar un lf-4 , 3 parti zeus, 3 generatoare ( 2 viteza, 1 scut), 2 lf-3 si in rest doar munitie si cosmetice ieftine si nefolositoare...? Si nu e prima data cand e asa . Ultima data din 150 de chei am luat un singur lf-4 , vreo 5-6 lf-3 si in rest munitie ( tin sa precizez ca era lf-4 day). Poate sa isi dea cineva cu parerea? sau sa imi spuna cand e sansa mai ok sa trag la chei? sau dropu la " zeus, apis, lf-4 day" sunt o porcarie...?
    E jenant sa bag sute de mii de uridium in aproape nimic....
     
    špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
  2. stai linististit, multi dintre noi am investit poate peste 2-3.000.000 uri ca sa faca full lf4
     
  3. 2022

    2022 User

    3.000.000 uri sunt 2.000 chei, nu prea cred ca din 2.000 de chei te faci full lf4.
    cred ca 5-6.000.000 uri ai sanse sa te faci full lf4 pe goliath.
     
  4. eu vorbesc la ce era pe vremea aia, vreme unde puteai avea full lf4 mai repede si mai ieftin.
    in prezent, poate ai nevoie de mult mai mult.
     
  5. in prezent.. la cum se baga atatea reduceri de gg-uri si dublu la porti aproape saptamanal, eu cred ca te faci mult mai repede ful lf 4 si mai ieftin. Daca esti un pic norocos binenteles. :)):))
     
  6. Mult mai convenabil e sa faci o poarta care da LF4 cand e recompensa dubla si poate iei doua LF4.
    Eu intr-o zi am luat 10 LF4 din 300 chei aproximativ, de atunci am luat numai cate 2-3 maxim de fiecare data cand a fost LF4 Helix Day.
     
  7. Salut .
    Am o intrebare legata de achizitia in uridium prin sms.
    Daca detin 100€ pe contul meu prepay sau de abonament si trimit 20 de sms-uri consecutiv pentr-u uridium , risc sa fiu sanctionat cu kick sau ceva de genul acesta ?
    Pentru atatea ssms-uri trimise consecutiv . find ca vreau sa fac acest lucru si mam gandit sa intreb mai intai .
    Multumesc anticipat .
     
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    cîtă vreme dai bănuți bp-ului nu te sancționează nimeni. garantat !:rolleyes:
     
  9. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    cu cat d-ai mai multe SMS-uri cu atat bucuria BP-ului este mai mare :)) te sfatuiesc sa-ti bagi banii in pusculita !
     
    savuviorel_007 și QUALYQULA apreciază asta.
  10. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Parerea mea.
    Daca folosesti mai multe chei nu cred ca iti maresti sansele la lf4 , limiteaza-te la 50 -100 si aduna doar la lazi aurii .
    Incearca sa dai un sms innainte si aduna doar dintr-o singura harta .
    Bafta .
     
  11. intreabal pe Bismut poate iti explica el cum sa te faci ,din cateva sute de chei, full lf4.el asa a facut deci stie
    p.s. de la o vreme da foarte greu lf4 la cheite.incearca sa faci zeta duminica si cauta in pvp lf4(chiar si in hartile 5-x)facand zeta ai si avantajele porti.nu mai cumpara cheite i-a din zeta cheitele
     
  12. atyne

    atyne User

    Salut imi poate spune cineva cand va fi reducere in shop la formatile de drone ? as dorii sa cumpar burghiul la reducere
     
  13. Bismut

    Bismut User

    Am urmarit niste discutii si cel mai probabil reduceri in shop vor fi in data de 24 noiembrie 2017, atunci cand o sa fie black friday.
     
    Sтєρнαη apreciază asta.
  14. atyne

    atyne User

    ok multumesc mult
     
  15. Salut imi poate spune cineva daca va aparea in decursul zilei de maine reduceri la shop si la ce ora mai exact?