Cupon premium

Discuție în 'Probleme generale' creată de ramram02, 21 Noi 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ramram02

    ramram02 User

    Caut de ceva vreme pe expediere sa folosesc cupoanele premium dar nu le gasesc ,asa ca nu le pot folosi.Poate sa-mi spuna si mie cineva inafara de inventar unde apar ,unde le gasesc la expediere si cum le pot folosi,ca inainte apareau la expedierea in curs in partea de jos dar acum le-a imbunatatit si trebuie sa orbecaiesc iar ca sa le folosesc,si nu am decat 37.
     
  2. FullElite

    FullElite User

    Cupoanele premium le poti folosi tot acolo la expediere. Ca sa nu mai astepti 3 ore, folosesti un cupon premium si asta e, livrare imediata;)
     
  3. ramram02

    ramram02 User

    stiu dar mai nou nu le gasesc,in momentul cand voiam sa fac expedierea instant cand apasam pe fereastra verde imi apareau cupoanele in partea dreapta jos ,acum nu mai apar si nu le pot folosi,am crezut ca sa facut vreo alta modificare si apar in alta parte,asa ca o sa scriu la suport.Oricum mersi ptr interventie.
     
  4. la ce ati trebuie cupoane ??? mai vrei sa joci mizeria asta de joc si mai vrei sa bagi si bani in el ????? daca umblii cu programe atunci poti sa trimiti expeditie cu 10000 de uri :)) ati vazut cine este bogat ? :))))