Cum se accesează navele din hangar?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de valiAMV, 26 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. valiAMV

    valiAMV User

    M-am reapucat recent si am vrut sa vad in ce stadiu am lasat contul . Tot incerc sa vad celelalte hangare ce nave au si ce echipament dar nu functioneaza acea sageata pentru a vedea celelalte hangare . Stiu sigur ca detineam 3 hangare . Tin sa mentionez ca nici la shop in niciuna din sectiuni nu pot gasi hale de hangar suplimentare de achizitionat ... (asta ar trebuii sa insemne ca am deja numarul maxim)
     
  2. mobob

    mobob User

    acum nu mai exista hangare limitate.e unul singur,si acolo apar tote navele.sagetica aia care inainte arata hangarele,acum doar arata navele favorite (cele cu steluta bifata)

    acum poti achizitiona orice nava ,si ea apare distinct .trebuie sa dai click pe butonul "hangar".acolo sint listate toate navele disponibile,si evidentiate cele de care dispui deja.
    in plus ,vezi ca acum fostele designuri sint impartite in doua categorii.cele care ofera un bonus oarecare au devenit nave distincte ,si doar cele pur cosmetice au ramas ca designuri.
    astferl acum exista goliat, v goliat (fostul design venom), etc...
     
  3. crod

    crod User

    Bine de stiut.
    [​IMG]

    Cam asa arata cele zece nave/hangare, marcate ca favorite apasind pe steluta galbena din dreapta sus.

    [​IMG]
     
  4. Wader69

    Wader69 User

    Salut sunt noi în acest joc.O întrebare ,cum pot vinde o navă care nu-mi trebuie?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 11 Dec 2017
  5. nu o poti vinde... o lasi in hangar, nu te incurca cu nimic
     
  6. mobob

    mobob User

    ::))
    buna intrebare...chiar am m cautat si eu sa vad cum se poate face...si nu prea am gasit cum...ideea e,acum nu mai ai nevoie sa vinzi o nava ca sa faci loc pentru alta,deoarece nu mai este un numar limitat de hangare cum era inainte, poti sa le detii pe toate.
     
  7. True5.1

    True5.1 Guest

    Interventii corecte,

    Multumim !
    Tema inchisa !
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.