Cubikon's Graveyard

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de **§Ç¢άŘдИ**EIC**, 22 Feb 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Buna ziua, doresc sa incep procedura de salturi pentru a intra in harta secreta, din ce am inteles de la alti playeri si de pe YT cea mai buna nava pt. harta respectiva este Spearhead, am cumparat nava, dar nu stiu cum sa o configurez exact pentru a "alerga pe harta" poate cineva sa ma ajute va rog cu, configuratiile? atat pentru pet cat si pentru nava? mentionez da detin 10 drone, Hercules, 20 scuturi lvl. 16, dar nu stiu exact pe cp-uri sa folosesc...configuratia pentru adunat la PET, Formatie Drone...s.a.m.d.
    Va multumesc in prealabil pentru ajutorul acordat.
     
  2. :) scuza-mi vorba! " dar te-ai trezit cam tarziu" sa mai intri in harta secreta sa culegi ..... s-a schimbat treaba pe acolo. Spearhedul era bun pentru asa ceva,,,, dar acum nu mai. Daca vrei sa faci misiunea "uber protegiti" , alege o nava cu hp cat mai mare, o configuratie de fuga si una de lupta. Spor la treaba :(
     
    ĄMŮИ-ŖĄ și Veneficus apreciază asta.
  3. Daca vrei sa sari in harta secreta pentru a aduna x4 sa stii ca o sa fie un mare fiasco. daca ai noroc o sa faci naveta timp de 2 3 ore intre x-1 si x-2. Odata ajuns acolo o sa descoperi cu mare stupoare cum cantitatea de munitie scade cu fiecare cutiuta adunata pana la valoarea de 10 munitie x4, pana ajungi la valoarea aia o sa reusesti sa aduni 50k x4(100k cu dublicator cred).
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. Inafara de misiunea cu 250 de uberprotegiti nu ai ce face pe harta secreta... dupa ce "smecherii" tolerati de DO au facut zeci de milioane de x4 s-a anulat "smecheria" tocmai ca sa nu faca si altii si sa fie egali cu primii ... de unde atata egalitate de sanse??:) ... cu exploitul de seprom la fel s-a intamplat: dupa ce aceiasi "smecheri" au facut sute de milioane de trageri problema s-a remediat... nu este ciudat cum NUMAI UNII JUCATORI PROFITA MEREU???
     
    radupetre50, **Just4fun**, dady77-7 și alți 7 apreciază asta.