Credite

Discuție în 'Probleme generale' creată de Ratutit, 30 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    păi am păţit-o şi eu domnule (acelaşi anunţ şi postarea dispărută din tema de baştină) dar n-am zis nici "pîs" căci link-ul de sub xxx nu ducea nicăieri si atunci am crezut că postarea mea a fost considerată indecentă şi mutată acolo la "xxx" unde sunt "cazate" alea. :p
    acuma serios, dacă nu scrie că afost ştearsă (cu toate că nimeni dintre utilizatori n-o mai vede) nu putem considera că a fost ştearsă ?!
    super "logică" ! :eek:
     
    Veneficus și bibicU[HQ] apreciază asta.
  2. Ultimele 3 postări efectuate de dvs.:

    Capture.JPG

    xxx” sunt teme create temporar atunci când sunt mutate postări dintr-o secțiune în alta pt. a fi ulterior alipite unei alte teme. După alipire, link-ul către tema ”xxx” nu mai este valabil.
     
  3. Ratutit

    Ratutit User

    Va multumesc frumos pentru raspuns ! Cred ca ar fi cazul sa urmariti istoricul de la licitatii de pe toate servarele , deja e bataie de joc fata de altii.
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ce vă face să credeţi că mă refeream la ultimele mele postări !? eu vorbeam despre zecile de postări dispărute în triunghi şi niciodată lipite (apărute) în altă temă. pe vremuri o postare se putea muta în altă temă direct, fără a fi nevoie de "mutarea" în zona crepusculară.
     
  5. CapoHrx

    CapoHrx User

    XXX e zona pentru adulti :), deci interzis pe forum public
     
    WIΖΛΓΔ și bibicU[HQ] apreciază asta.
  6. Exista o metoda de-a face miliarde de seprom si promerium, implicit miliarde de credite, cu ajutorul unui program (nu-i dau numele desi stie toata lumea de el); tot procedeul este expus pas cu pas pe unele site-uri in limba turca. Practic poti realiza din nimic miliarde de seprom sau promerium pe care le poti folosi pt a-ti mari dmg-ul sau a face miliarde de credite. Este de ajuns sa existe un singur TRISOR de acest fel intr-un clan pt a reusi sa-i transforme in trisori si pe ceilalti: exemplul clanului TR ai caror boti merg NON STOP pe harta 3-7 (E.G.7) de ANI DE ZILE. Probabil ca vor fi sanctionati cand se vor lasa de joc:))
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  7. Nu chiar toata lumea stie de acel program! Eu unul nu stiam ... si se pare ca nici cei responsabili din DO! Altfel, nu as fi fost contrazis si ar fi fost de mult luate masuri ... ca doar DO pierde nu?
     
  8. crezi tu neme?atata timp cat baga un premium ,rabat nu le fac nimic acelora.am vazut atatea video cu bug de seprom si credite ca nici nu mai sunt asa activ pe joc ca inainte.eu ma chinui cu promerium si ei fac cateva sute de mil pe zi.sa dus de rapa jocu asta .nu mai e ca acum 6-7 ani.
     
  9. Ce milioane ? Mai nou fac miliarde de seprom, credite si paladium .
     
  10. Ce vă faceți să credeți că m-aș feri în vreun fel să spun cuiva că i-am șters o postare, dacă chiar așa s-ar întâmpla?! ...sunteți ilar!

    Dacă a fost cazul să nu apară, cu siguranță a fost și un motiv pt. care nu au mai apărut.

    pe vremuri”, acum este nevoie.


    Exista, la trecut! ...și era vorba de un exploit, la care de curând s-a găsit și rezolvarea. Vor fi și consecințe, cel puțin așa se dorește! ;)

    Dvs. nu ați fost contrazis, dvs. bag de seamă nu pricepeți limba română. Recitiți ce v-am tot scris mai sus.

    Problema nu este că nu se știe, problema este să se și poată, tehnic vorbind. Nu cumva ați dori să facem o rubrică în care să primiți și sfaturi despre cum și de unde să procurați diverse programe nepermise? :rolleyes:


    Folclor! Iar dacă aveți spre susținerea spuselor dvs. doar povești, vă recomand să vă abțineți.
     
  11. Bag si eu de seama ca Dvs. nu pricepeti limba romana!

    Puteti si aveti dreptul sa faceti astfel de recomandari? Daca da, atunci m-ar interesa acele programe nepermise ... care nu pot fi rezolvate de DO .. tehnic vorbind :rolleyes:

    Ai mare dreptate in privinta situatiei de acum 6-7 ani! In plus, erai tratat cu respect pe forum ... pentru ca erai considerat beneficiar, iar DO prestator de servicii ! Care evident, avea tot interesul sa te mentina in joc si sa te determine sa investesti!
     
    Modificat ultima dată: 2 Iun 2017
    motanu_1990 și _^MATRIX^_ apreciază asta.
  12. Se pare ca inca mai exista acest *exploit* . Pilot simplu , 0 ore jucate are milioane de credite .

    PS * Incercati sa nu fiti off-topic .
    PS - metha -
    Frumos mesaj la pagina de profil , dar se pare ca nu prea are cine sa-l vada .:(
     
    Modificat ultima dată: 2 Iun 2017
    Veneficus și *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  13. "Folclor! Iar dacă aveți spre susținerea spuselor dvs. doar povești, vă recomand să vă abțineți."
     
  14. Daca a fost stearsa postarea ... de unde stiti dvs. continutul ei.... si mai ales... de ce il comentati aici?
     
  15. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    de fapt postările "şterse" nu sunt chiar şterse ci au doar "vizionare interzisă" pentru utilizatorii obişnuiţi.
    @ domnule corosive, vă atrag atenţia că exagerarea importanţei (a orice) duce la efecte nedorite în rîndurile asistenţei, imaginaţi-vă asta !
     
    Veneficus apreciază asta.
  16. Ma bucur ca acel exploit care a stricat tot echilibrul jocului a fost in sfarsit oprit insa, din ce am auzit, conturile sanctionate de BP au fost doar cele care "produceau" seprom pt conturile mai mari...adevaratii beneficiari ai sepromului cred ca sunt foarte greu de depistat si este nevoie de-o munca titanica...cunosc jucator care a platit 10 euro pt 40 mil de trageri pe care le are si acum...el n-a facut decat "sa gaseasca" cateva cargouri cu seprom fara sa fie implicat in productie sau in distrugerea navei producatoare!!!... si totusi sunt bucuros ca macar a fost oprit acel exploit sau cum s-o numi!!!
     
  17. Exploit-ul nu consta în colectarea de cargo cu seprom. ;)
     
  18. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    asta e chiar tare !
    și unde mai pui că e foarte adevărat !:rolleyes:
     
    Veneficus apreciază asta.
  19. -=..3..=-

    -=..3..=- User

    Fratilor... jocul e distrus.. nu mai continuati cearta asta ca nu are rost, nu imi pasa de ce o sa zica cei cu grad de ex: corrosive dar jocul e mort, nu se mai merita bani investiti in el , lumea nu s-a nascut cu acest joc si nici nu o sa moara odata cu el, asa ca... inchideti pagina de browser si luati si cititi o carte sau orice altceva ca nu se mai poate face nimic pe jocul asta.. Jocul nu va mai rezista decat un an maxim doi, atat.. Scopul celor de la BP e sa va goleasca de bani pana cand nu o sa mai reziste jocul si dupa ma gandesc eu o sa faca ceva asemanator cu DO 2010.
    Cu toate astea am spus tot !
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  20. ai dreptate .chestia cu cargo am auzit-o si eu.