Credite

Discuție în 'Probleme generale' creată de Ratutit, 30 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ratutit

    Ratutit User

    Oameni buni ce se intampla cu creditele , de unde au unii atat de multe sa bage cu miliardele la licitatie ? Pana mai acum cateva zile se bagau max. de ordinul milioanele pe un camuflaj xl sau un amplificator , dar acum dintr-o odata se baga cu miliardele . Cum e posibil sa faci in 100 de ore de joc 50 de miliarde (exemplu) ?:confused::eek:
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    cel mai probabil cu ajutorul unui clan...
     
  3. Ratutit

    Ratutit User

    Din cate am inteles eu aici nu poate de la clan sa primeasca mai mult de 250 de milioane , nu miliarde .
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  4. Veneficus

    Veneficus User

    250 de milioane pe saptamana... daca utilizatorul in discutie primeste suma asta de 1 an a primit de la clan aproximativ 12 miliarde...
     
  5. Ratutit

    Ratutit User

    Hai serios ! Nu ai de unde sa faci atatea credite . VEzi poza ///aici ///
     
    crod apreciază asta.
  6. cradu78

    cradu78 User

    Este o smecherie inventata si folosita de jucatorii turcii care dupa ce si-au pus miliarde de seprom pe lasere si au sute de miliarde de credite au vandut "smecheria" si altora... si mie mi s-a cerut 10 euro pt 20 de mil de trageri cu seprom...cum credeti ca a castigat clanul TR de pe EG-7 concursul cu pirati: toti cu miliarde de seprom pe lasere si munitie x3 avand din plin deoarece buteaza 24/24 in special pe harta 3-7 la cristaloni... toata lumea ii vede, toata lumea stie dar nimeni nu face NIMIC... macar o avertizare verbala...NIMIC... nu le poti distruge botii de prea multe ori pt ca nu mai iei puncte... cautati pe youtube cum se fac sute de miliarde de credite si ve-ti afla raspunsul!!!... BP nu este interesat sa-i opreasca si n-are nici un respect pt jucatorii cinstiti pt ca daca ar fi avut ar fi putut opri trisorii de acum 8-9 ani
     
    WIΖΛΓΔ, QUALYQULA și Veneficus apreciază asta.
  7. INTREBARE: Este posibil ca un jucator sa liciteze 500.000.000 credite pentru un cpu de camuflaj, 150.000.000 credite pentru generator de scut, 150.000.000 credite pentru slot 4 si asta doar ce pot dovedi ........., avand ca jucator urmatoarele caracteristici - pilot simplu, nivel 7, joaca din 17.05.2017, a jucat efectiv 2 ore, 0 puncte de cercetare. Se poate? se pare ca da ...... :rolleyes:
    P.S. am constat ulterior ca acelasi jucator a mai licitat (licitatia este in curs, deci poate fi constatata usor, dar am si print screen-uri la toate afirmatiile mele) si la nave 4.000.000.000 pentru AEGIS VETERAN si 4.000.000.000 pentru SPEARHEAD VETERAN !???
     
    Modificat ultima dată: 31 Mai 2017
  8. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Sa fie intr-un clan si sa primeasca credite ?
     
  9. Veneficus

    Veneficus User

    imposibil...
    a mai deschis cineva o tema aici cu ceva asemanator...
    se pare ca a aparut un nou bug de credite daca ce ai afirmat tu e adevarat...
     
  10. Joaca de 14 zile :p

    Si totusi este POSIBIL sa licitezi la aceeasi ora cu 8.800.000.000 - si sa si ai creditele respective :( - in conditiile mentionate privind NIVELUL SI ACTIVITATEA jucatorului respectiv - care liciteaza in continuare - deci si la aceasta ora, sume astronomice. Am postat aici .... banuind ca este vorba de un program ilegal .... aici fiind cum se spune ... "unica tema de discutii" !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 31 Mai 2017
    motanu_1990 apreciază asta.
  11. Veneficus

    Veneficus User

    ai inteles gresit.
    asta spuneam si eu ca e imposibil in conditiile spuse de tine...daca sunt reale...din ce in ce mai rau...trist...
     
  12. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Cum sa " intituleaza " si pe ce servar joaca ?
     
  13. Nu mai conteaza... nu este nimic ilegal!!!! Postarea mea initiala a fost mutata de aici la un topic "credite". Deci nu este nimic ilegal! Totul este posibil in DO! Uite ca sunt probabil acum off topic!
    P.S. Daca totusi esti interesat - nu pot sa-i dau numele ca incalc regulamentul - joaca pe EG5 si are si acum licitatia zilnica la navele de care am scris si liciteaza linistit in continuare la alte articole!
     
    Modificat ultima dată: 2 Iun 2017
    bibicU[HQ] apreciază asta.
  14. Până acum, doar ne-aţi spus o poveste, nimic mai mult. Nici n-am să insist asupra modului cum se face o reclamaţie, este de prisos.

    Faptul că vă daţi cu presupusul despre un cont de joc, nu înseamnă că este şi ilegal, până la proba contrarie.
     
  15. Nu a fost o reclamatie! Nici nu mi-am dat cu presupusul la adresa unui cont de joc declarandu-l ilegal. Am opinat ca foloseste un program ilegal, neacceptand sub nici o forma ideea ca este posibil sa faca atatea credite in 14 zile de joc pe DO si 2 ore de joc efectiv !!! Nici nu speram la un alt raspuns din partea Dvs.! A fost o intrebare - generata de o stare de fapt ce poate fi usor dovedita - adresata forumului ... dar apreciez raspunsul Dvs. venit probabil in urma unei analize temeinice a "povestii"! A fost la fel la ultimele 10 Buguri colective .. deci... se poate!
     
    motanu_1990, CapoHrx și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  16. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Mersi am sa ma uit sa vad .
    Domnule ©ØrrØsivΞ de ce tot stergi postari ?
    Si ca sa fiu in tema ma lamureste si pe mine cineva cum e posibil sa faci cubicon dupa cubicon fara sa iei dmg si sa mai tragi si in alti playeri care vin la protegiti ( indivizi fiind de la alte compani , vin pe rind in fiecare zi e altul )
     
  17. Respectivul cont de joc a fost suspendat, fiind informat suportul jocului ţării de care aparţine respectivul utilizator. Cu mare probabilitate, contul va fi închis definitiv iar orice credite obţinute injust, şterse. Mulţumesc!

    Trecând peste "bla-bla-uri" filosofice, aţi făcut o reclamaţie, atâta timp cât concluzionaţi că "Postarea mea initiala a fost mutata de aici la un topic "credite". Deci nu este nimic ilegal!".

    N-am ce să analizez, întrucît lipseşte "subiectul". Ca atare, tot ce ne-aţi povestit până acum, rămâne la stadiul de poveste.

    Forumul nu vă poate dovedi absolut nimic în legătură cu un cont de joc. Poate face doar supoziţii, supoziţii care sunt supuse nu de puţine ori, maleficei "capre a vecinului".

    Lăsaţi-mă pe mine să apreciez cine şi când încalcă regulamentul!

    Ce postare vi s-a şters? Nu figuraţi cu nicio postare ştearsă.
     
  18. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Postari sterse azi .

    Astăzi

    1. [​IMG]
      *^*NEMESIS*^*RO*^*! a răspuns la subiectul Care este cel mai populat server in acest moment?. Pot fi mai multe posturi după acesta.

      15:02
    2. [​IMG]
      ©ØrrØsivΞ a răspuns la subiectul Credite. Pot fi mai multe posturi după acesta.

      13:27
    3. [​IMG]
      Postarea ta din subiectul Programe ilegale - Unica tema de discutii a fost mutată la xxx.

      12:01
    4. [​IMG]
      *^*NEMESIS*^*RO*^*! a citat postul tău în subiectul Credite.

      12:01
    5. [​IMG]
      *^*NEMESIS*^*RO*^*! a citat postul tău în subiectul Credite.

      12:01
    6. [​IMG]
      Postarea ta din subiectul Programe ilegale - Unica tema de discutii a fost mutată la xxx.

      11:53
    7. [​IMG]
      *^*NEMESIS*^*RO*^*! a citat postul tău în subiectul Credite.
     
  19. @ *^*NEMESIS*^*RO*^*! : "subiectul" dvs. aţi menţionat că joacă pe EG5 iar cel la care mă refeream eu şi reclamat de Ratutit, joacă pe un alt server. Concluzia pe care aţi tras-o în postarea ştearsă este cât se poate de greşită!

    Şi de unde reiese că v-a fost ştearsă vreo postare?!
     
  20.