conturi cumparate

Discuție în 'Probleme generale' creată de OutofControlGoli, 16 Apr 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut,eu stiam ca este interzisa vanzarea/cumpararea de conturi,iar acest player XXXXXXXX se lauda pe Global ca el are domne 2 conturi cumparate ca nu mai e nimeni ca el,ce facem ? ne cumparam conturi,ca de maine iau si eu 3 la pret bun ,asa ca ...puneti mana pe ei si faceti ce scrie in regulament ,multumesc pentru atentie
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Apr 2021
    **Picas**, Supreem*RO, dady77-7 și alți 3 apreciază asta.
  2. styv86

    styv86 User

    Și mai și semnalizează că el e jmecher :) ))) Păi normal că e jmecher atunci când știe că nimeni abilitat să facă ordine precum spune regulamentul jocului nu actionează ! :rolleyes:
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Apr 2021
    **Picas**, dady77-7 și sasha_die_katze apreciază asta.
  3. True5.1

    True5.1 Guest

    Daca ai indoieli in ceea ce priveste corectitudinea de joc a acestui player, poti sa reclami acest lucru la support, nu aici.
    Si inainte de a mai deschise teme inutile, iti recomand sa citesti:
    Regulament forum

    (Echipa de suport rezolva problemele care necesita interventii pe cont, ofera explicatii care nu pot veni din partea moderatorilor in legatura cu conturile jucatorilor (ex. de ce nu ma pot loga? de ce imi lipseste onoare/exp? etc.). Nu se ocupa cu suspendarea jucatorilor care folosesc programe interzise. Raporteaza permanent echipei tehnice situatiile cu care se confrunta jucatorii.)

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.