Suport Cont furat??

Discuție în 'Probleme generale' creată de *darkboss*1, 3 Aug 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Am un cont mai mare pe care azi dimineaza am putut sa ma conecatez si am jucat dar acum cand incerc sa ma conectez pe el imi zice ca nu exista, am incercat vreo 30 de min sa ma conectez pe el si nimic.
    Nu imi accepta parola!
    Ce as putea sa fac??
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Contacteazai pe cei de la suport, numai ei iti pot spune ce se intampla cu contul tau.
     
    *darkboss*1 apreciază asta.
  3. 1.Contacteaza Suportul.

    2.Schimba parola(Dai pe "Parola uitata" de la Homepage, trebuie sa introduci numele de Utilizator, codul furnizat de ei, dupa sa verifici Email-ul pentru ca vei primi un mesaj prin care iti vei schimba parola la cont).

    3.Adu-ti aminte daca i-ai oferit cuiva parola de la cont. Este posibil ca acea persoana sa-ti fi accesat contul.


    Sa ai grija data viitoare! Sper sa-ti recuperezi contul.
     
    *darkboss*1 apreciază asta.
  4. Dar daca mai are contul meu cineva de ce eu nu mai pot intra pe el?
     
  5. O fi schimbat parola.
    Vezi ca poate contul ala l-ai primit de la cineva.
     
  6. True5.1

    True5.1 Guest

    Interventii corecte, multumim !
     
    bibinet9999 apreciază asta.
  7. True5.1

    True5.1 Guest

    Contacteaza Suportul ! Numai dansii te pot ajuta. Succes in recuperarea contului ! Tema inchisa !
     
    bibinet9999 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.