cont compromis

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de erou, 9 Feb 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. erou

    erou User

    am vrut sa fac un schimb cu un jucator si iam dat parola apoi mia dato si el ... dupa ce am vazut ca nu era nici un cont cu numele si parola aceia am intrat sa ami schimb parola . dupa ce am ajuns la setari am vazut ca nu mai era cotul meu de mail ci al lui ... cum a schimbat emailul fara aprobare de pe al meu ???
     
  2. Ceea ce ai facut tu si acel respectiv "jucator" este strict interzis.
    Si ca sa nu fiu off-topic : Probabil persoana respectiva careia i'ai dat parola si username-ul cunostea un anumit bug prin care putea schimba adresa de e-mail fara sa mai fie nevoie de aprobarea ta :)
    Acum, sa fii sanatos, ca ai ramas si fara cont de joc si cel mai probabil vei fi santionat si aici, pe forum :)
    O seara buna !
     
    magontec, *N!NO* și XLR97DNDSMS apreciază asta.
  3. Puteţi apela la suportul jocului însă cu slabe şanse de a mai recupera ceva.

    Vina vă aparţine în totalitate, având în vedere faptul că aţi încălcat regulamentul jocului şi nu v-aţi protejat datele de acces la contul de joc:

    Mai multe detalii puteţi afla AICI, AICI şi AICI.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.