Cont Blocat ABUZIV

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de .*ShaGgY*., 12 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. .*ShaGgY*.

    .*ShaGgY*. User

    Buna ziua . Pana aseara mam jucat pe contul meu de pe servar 5 ViO.$kiLL.SP fara probleme.
    Azi am incercat sa intru pe acel cont de joc si nu am reusit, drept urmare am dat un mesaj la suport si mi sa raspuns ca Am fost blocat permanent pt folosiri de nus ce scripturi sau programe interzise. Aceasta afirmatie este o mare EROARE din partea celor de la suport. Nu am mai folosit nici un fel de program pt dezvoltarea acelui cont de joc, din momentul in care mi sau anulat punctele de la registru pilot si mi sau anulat schilurile de la lasere si scuturi. As dori sa iau legatura cu cineva din partea dezvoltatorului de joc sa mi se explice detaliat despre ce acuze mi se aduc. Sperca verificati eroarea si imi debanati acel acont inchis abuziv.Sper sa pot dialoga cu cineva in aceasta seara deoarece maine merg sa ma adresez politiei pt abuzul pe care il comiteti.
     
  2. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Am o mica intrebare : Nu ai facut low-uri cu asa numitul bug cu arena ? Si dupa cum zici tu aici :
    E clar ca ai mai folosit ceva , deoarece suportul nu baneaza ca asa vor ei , pentru ei este un beneficiu de a fi un jucator in plus pe acest joc , nu cred ca o prins ciuda pe tine , incearca sa te lamuresti cu ei mai bine da sunt sigur ca nu este nici o "eroare"
     
  3. True5.1

    True5.1 Guest

    Aici nu te poate ajuta nimeni. Pentru alte nelamuriri te rog sa apelezi suportul !

    Tema inchisa !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 13 Noi 2014
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.