Conectare

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de atomic35, 17 Dec 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. atomic35

    atomic35 User

    Dupa ce dau star sa pot intra sa ma joc nu ma conecteaza, efectiv am asteptat si 2 ore sa ma conecteze si tot asta cu " Conexiunea va fi stabilita, te rugam asteapta" imi apare si nu vrea sa ma conecteze. Ce pot face ca sa ma conectez?
     
  2. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Probleme de conectare am avut doar cu navele aflate in baza x-1 .
    Incearca cu alta nava poate merge , la mine a mers .
     
  3. server AG1 nu ma mai pot conecta cu acest event portal nou am intrat in el am sarit cateva portale dupa 30 min sa blocat si asa ramane nu ma mai pot conecta pe joc se incarca si atat......
     
  4. aceeasi problema si la mine nu ma pot conecta tot ag1
     
    Modificat ultima dată: 18 Dec 2019
  5. hai cu restartu ala sa ami pot scoate nava din labirintu inghetat stau acolo in portal blocat de 40 minute,alta modalitate pt nava asta nu se gasea decat pe hartile astea ? se putea pune misiuni in hartile normale, noua cn ne plateste timpu pierdut in portal )))),3 ore ???asteptam cu nerabdare un raspuns.....
     
  6. Din pacate momentan poarta nu mai este .
     
  7. Nu se putea pune ca nu mai faceai nimic de clanurile DOMINANTE gen REKT cum se intampla de obicei la orice event
    Dar celor care au cumparat permis de batalie cine le restituie resursele sau banii?

    Eventul l-au oprit dar permisul il lasa la vanzare sa tepuiasca pe cei care nu stiu inca