Anunț Compensare pt. problemele din această săptămână

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de ©ØrrØsivΞ, 13 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salutări, Piloţi Spaţiali!

    O săptămână tumultoasă pt. toţi! Am implementat Asamblarea, am retestat sistemul de Personalizare a Navelor şi am zburat printr-o neaşteptată furtună de particule.

    Pentru a ne revanşa pentru timpul pierdut, am decis să:

    - Extindem eventul de lansare a caracteristicii Asamblare până pe 29.05.2016 pentru a vă permite îndeajuns de mult să asamblaţi articolele interesante pe care vi le-aţi dorit. Acest lucru include:
    • disponibilitatea reţetelor;
    • ratele de apariţie a resurselor, cutiilor etc.;
    • disponibilitatea misiunilor.

    - Toţi utilizatorii vor primi 25% mai multă Experienţă şi Onoare până pe data de 22.05.2016;
    - Se reia eventul Ziua Recompenselor Duble pentru Porţile Galactice;
    - Se recreditează Porţile Galactice pierdute între 09.05.2016 (ora 16:00 CEST) şi 12.05.2016 (ora 16:00 CEST);
    - Utilizatorilor a căror amplificatoare au expirat între 07.05.2016 (ora 00:00 CEST) şi 11.05.2016 (ora 16:30 CEST), li se va acorda:
    • 50% amplificator Experienţă, pt. 48 de ore;
    • amplificatoarele Kappa, pt. 5 ore;
    • 10 ore pt. orice alt amplificator care a expirat în intervalul menţionat;

    - Vom desfăşura sesiuni "mini-GGH" la noapte, mâine şi duminică. Utilizatorii vor avea posibilitatea să achiziţioneze pachete uridium şi să primească 350% uridium. Aceste sesiuni sunt programate la intervale orare specifice fiecărui server, precum MMH. Orele sunt exprimate în standard LST:
    • vineri: ora de începere aprox. 16:00 / 18:00 / 19:00 (BR, set 1, set 2);
    • sâmbătă: ~12:00 p.m. (BR), 14:00 (set 1), 15:00 (set 2);
    • duminică: 17:00 (BR), 19:00 / 20:00

    Toate acestea sunt active chiar în acest moment!


    Sperăm că toate acestea vor reduce din nemulţumirea voastră şi vă vor face din nou fericiţi. ;)

    De asemenea, sperăm ca (şi noi, şi voi) să ne bucurăm de un sfârşit de săptămână fără evenimente nedorite.

    Echipa voastră,
    DarkOrbit
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.