clienti din Romania

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de Jack_ft_PAIN*UEF*, 23 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. A observat cineva ca sunt probleme pe EG2 pentru clientii care sunt conectati din Romania?... la genul ca iti dispare configul de scut si hp intr-o fractiune?..dar numai in unele zile ..si cand vorbesc pe TS cu colegi din alte tari nu au astfel de probleme.
    Oricum.."overall" jocul merge foarte greoi ..nu mai zic cand e spaceball sau portal de invazie ca nu poti sari nici un portal...
     
  2. flyn7

    flyn7 User

    e dor lag,, din cauza mai multor probleme, cum sunt: conexiunea la net, si chiar pc-ul in sine, nu este unu cu performanta ridicat, , aceasi problma o aveam si eu , si drept urmare mi-am schimbat furnizorul de net si mi-am luat un asus G30AB . SI problema a disparut,

    modul in care sau impartit recompensele de la eventul ce doar sa sfarsit, a fost unul in care consta implicarea ta in distrugere unui demaner, ai exemplul aici
    https://board-ro.darkorbit.com//thr...otului-demaner-compensatii.87671/#post-731227
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 24 Aug 2014
  3. rattyionut

    rattyionut User

    nu este singura problema pe care o are mai sunt si altele precum ar fi :
    - in harta 4-4 merge jocul greu fie ca e spaceball fie ca nu este,adica merge un pic si o fractiune de secunda ramane blocat
    - la fel se intampla si in harta 4-5.
    - iar in alte harti merge bn.
    p.s.:nu cred ca este de la netul personal.
     
  4. Poţi descrie mai în amănunt fenomenul? Care sunt condiţiile în care se întâmplă respectivul incident? Ţi se întâmplă doar ţie? etc. etc. ....tot ceea ce crezi că ar putea să ne ajute la reproducerea respectivei probleme, este bine venit!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.