Suport Click pe Launcher se deschide un pic fereastra apoi se inchide

Discuție în 'Probleme generale' creată de «●»SNΛKΞ«●», 26 Mai 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut! Am schimbat calculatorul, am o placa video AMD Radeon RX 580. Dupa schimbare am descarcat clientul, l-am instalat. Dau click pe icon, se deschide prima fereastra, se incarca 40%, apoi se inchide fereastra. Nu stiu ce sa fac pentru a functiona jocul...
     
  2. _basty13_

    _basty13_ User

    stii ce inseamna asta?

    sa iti cauti alt joc
     
  3. Eu patesc cand isi face placa video update la driver, dar revin la driverul anteruior si totul e ok
     
  4. si eu patesc la fel....si asa mergea prost acum l-au aranjat de tot
     
  5. nu trebuie sa reveniti la driverul anterior..cii..sa setati driverul actual..poi setati pe client joc ,ce setari,doriti ,dati golire memorie cache..restart pc ..bafta
    eu am nvidia,nu am probleme acum spuneti ce windows folositi
     
  6. ramram02

    ramram02 User

    Ai incercart sa stergi cache din joc?Si asta sa o faci inainte de a intra.Ma refer la cache din joc de sus din bara nu la cel din browser!Eu am patit de mai multe ori si asa s-a rezolvat .