cine e avantajat?

Discuție în 'Probleme generale' creată de VRU-garione, 21 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. am observat de mult timp acest lucru astazi am avut confirmarea pe deplin.am fost distrus de xxxxx . care e premium chiar langa o poarta si nu m-am putut transfera de pe o poarta pe alta pana nu m-a distrus. sa inteleg ca nu e tocmai corect ce se intampla.umitima cu raspunsuri si lamuriri.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Dec 2013
  2. Cehn

    Cehn User

    Nu conteaza daca are premium.
    Uimeste-ne tu cu alte presupuneri.
     
  3. Pot fi mai multe cauze.
    Faptul ca e premium singurul avantaj pe care il are in fata ta in batalie este acela ca trage cu rachete mai repede ca tine 2x mai repede. Tu dai o racheta el da doua.
    Echipamentul pe care il are pe nava,configuratie,formatie de drone,update si lista poate continua cu toate itemele disponibile in joc.
    Faptul ca nu ai putut sari portalul inainte ca sa fi distrus se poate datora Lag-ului s-au mijloacelor neloiale folosite de acel utilizator.
    Orice suspiciune fata de un anume utilizator o poti semnala suportului.
    Ei sunt cei care te pot lamuri mai bine.
    Spor la joc.
     
  4. Hermes

    Hermes Guest

    Folosind tasta "J" vei putea oricand activa portalul de salt (exceptie , bineinteles, hartile PVP daca esti in lupta). Nu are nici o legatura jucatorul respectiv cu faptul ca nu ai putut tu sari portalul.
     
  5. *RUNNER*

    *RUNNER* User

    Am intalnit si eu cu anumiti jucatori , ca eu fiind atacat ,si sa scap de ei am vrut sa sar portalul folosind tasta J ,dar aparea mesajul ca:deconectare imposibila .
    Normal trebuia sa apara ca: nu esti in apropierea... daca nu eram in raza portalului , desi am mai insistat cu tasata J tot mesajul cu deconecatre imposibila .
    Acum nu stiu daca au folosit sau nu ceva, dar e cam dubios , ca sunt si altii jucatori avand damage mare si totusi portalul se activa
     
  6. daca crezi ca acest jucator este neloial si floseste anumite scripturi , sugestia mea este sa apelezi la suport dupa ce ai apelat la ei , stiu ei ce au de facut .
     
  7. cand vi se pare ca un jucator foloseste ceva interzis de do apelati la suport,ei o sa il urmareasca un timp si daca se adevereste ca folosedte ceva e banat definitv.aici nu se poate face nimic
     
  8. Hermes

    Hermes Guest

    Interventii suficiente,

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.