Ceva sfaturi ?

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ¤_»χPØŴΣя«_¤, 3 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Buna ziua ! Vreau sa cer sfatul altor jucatori in legatura cu diverse lucruri care se fac pe joc si am mai multe intrebari in legatura cu asta.
    1. - Cam cat uridium ar trebui facut pe zi de un jucator premium ? (pe zi = de preferat, 5-6 ore de joc )
    2. - Cat timp ar trebui sa dureze un LoW (doar primele 3 balize, pingul din camera 4 si restul npc-urilor care apar) Mie imi ia 2 ore si jumatate pentru asta, nu mi se pare un timp bun .
    3. - Daca ar fi sa strang 1 000 000 Uridium in zilele de premium ramase, se merita sa mai strang sa cumpar Zeusul pentru 1.300.000 Uridium, sa bag uridiumul in registru, in upgrade-uri la LF4 , design pentru goliath , formatii de drone, upgrade scuturi ?
    4. - Daca in LoW nu merge prea bine, unde ar trebui sa fac Uridium ? ( Si va rog mult sa nu imi spuneti ca la cubikon pentru ca la mine pe server sunt destul de multi care stau acolo )
    5. -Are rost sa bag tot uridiumul, strans intr-o luna, in cheite ?

    PS : Detin urmatoarele pe cont -> 4 hangare,goliath,aegis,veng,sperhead,toate designurile pe credite pentru goliath,veng, aegis veteran, 8 LF 4 (lvl 5) , 9 drone (lvl 16) 9 havoc, 1 hercules, PET lvl 15, kamikaze 3, modul comert lvl 3, colectare resure lvl 3, modul combo reparatii lvl 3, 29 puncte registru .
    Formatii : Inima, Diamant, Bariera, Molie .
    Destul de rau ca nu am niciun design de abilitate pentru Goliath (vreau cu disperare Diminisherul)
     
    Modificat ultima dată: 3 Aug 2014
  2. relax

    relax User

    1. Aproximativ 80k(atat fac eu in 5-6 ore)
    2. Nu prea ma pricep la LoW, asteptam sfaturile celorlalti :)
    3. S-ar merita sa mai aduni niste cutiute aurii inainte sa-l cumperi(mai ieftin), de preferat cu cheitele primite de la porti dar si cu cele cumparate. Dronele si scuturile merita upgradate, in schimb intre un lf4 neupgradat(200 dmg/hit) si unul la lvl 16, este o diferenta mica, cel din urma dand 212 dmg/hit.
    4. Depinde cat de aglomerat este serverul pe care joci.
    5. Nu chiar tot :), dar merita sa cumperi la sansa pt zeus si sansa dubla la lf-4.
    Pt Diminisher strange niste credite si baga la licitatie :), dar cine stie, poate-l iei dintr-o cutie.
     
  3. rattyionut

    rattyionut User

    daca nu esti full lf4 baga in chei asa inpusti 2 iepuri dintr-o lovitura.
    dai si ptr lf4 si ptr zeus.