cereri de prietenie

Discuție în 'Probleme generale' creată de cristiandoru, 19 Iul 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. problema ii ca am primit 171 de cereri de prietenie si am si vreo 184 acceptate .eu nu prea accept cereri si nici astea nu sunt facute de mine,iar la 10-15 minute imi mai apare unul acceptat( de ex.°Š°t°è°α°n° successfully added to your Contacts.) le-am sters si am sarit intr-o poarta GG si au parut din nou,le-am sters din nou si dupa ce am sarit in harta BL iar au aparut.iar ii vreun program de furat conturi sau ii problema de joc?
     
    Veneficus și styv86 apreciază asta.
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    se pare ca toti avem aceasta problema
     
    Veneficus și styv86 apreciază asta.
  3. styv86

    styv86 User

    Vin cererile fără oprire la contacte ! Se știe ceva de această problemă cu contactele de prietenie pe joc ?
     
    Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
  4. De venit vin ele, dar problema e ca se accepta singure, eu m-am trezit cu 630 de contacte, am sters 50 si peste 10 min erau 620 contacte iar, si se tot acepta singure, destul de enervant sa caut pe cnv in 600 de contacte si cam 100 cel putin on-line,
     
    Veneficus apreciază asta.