Cer indrumare!

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de flyn7, 14 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. flyn7

    flyn7 User

    Ce ar trebui sa fac sa pot sa imi dobandesc chatul din nou,, de foarte multe ori, atata timp cat eram pe joc,eram un jucator exemplar,, ajutam , necunoscuti, fara sa cer ceva in schimb, eram politicos, sociabil, dar ca oricare am avut o scapare,sanctionata mult prea aspru, dupa parerea mea, dar asta ii doar parerea mea, si o sustin cu tarie. de cand am ramas fara chat interesul meu fata de joc a scazut dramatic :( .daca scopul era de a face jucatori sa nu mai joace acest joc , sa stiti ca lati atins,, jucatori cunoscuti , care ca si in cazul meu bagau bani in joc, sau lasat de joc.
     
  2. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ei lasă, chat-ul nu-i indispensabil. găseşte-ţi un clan serios, cu TS şi activităţi zilnice şi ai să vezi că n-o să mai ai timp de chat. informaţiile de care ai nevoie le poţi obţine de la colegi sau de pe forum şi te asigur că vor fi mult mai avizate decît părerile "urechistice" ale unora de pe chat.
     
  3. flyn7

    flyn7 User

    WIΖΛΓΔ si undei amuzamentul:( pe ts vorbesc doar cu clanul nu si cu restu.
     
  4. Silviu

    Silviu User

    Posteaza in tema asta. Daca nu ai succes adreseaza-te suportului.
     
  5. flyn7

    flyn7 User

    silviu, ar insemna sa recunoasca cineva ca a gresit!
     
  6. Silviu

    Silviu User

    Faci cum vrei, dar incercarea moarte n-are.
     
  7. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Presupun ca aici este vorba despre tine...

    Cu o atitudine de genul asta cu siguranta pot spune ca nu esti pe calea cea buna!
     
    flyn7, clauditzu97 și Silviu apreciază asta.
  8. flyn7 stii eu cred ca ar trebui sa incerci poate o sa ai noroc adica poate o sa ai sansa sa iti recuparezi chat-ul doar daca o sa iti asumi responsabilitatea si ai sa recunosti ca ai gresit nu sa spoui ca am avut o scapare de moment nu asta ar fi un lucru gresit ce a ce trebuie tu sa faci este sa spuii in totalitate adevarul si motivul exact pentru care ai folosit un cuvandt urat iar apoi sa iti asumi consecintele si stii vorba aia grasala recunoscuta este pe jumatate iertata ;) si oricum ce ai avea de pierdut oricum acuma ai chat-ul blocat ce sa iti ia mai mult de atat pt ca ai incercat ...
     
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    dacă pentru tine "amuzament" înseamnă cuvintele scrise pe chat în urma cărora ai ajuns cu funcţia respectivă (chat) blocată definitiv te asigur că nu ai nevoie de chat şi nici de asemenea amuzament !
     
  10. flyn7

    flyn7 User


    da medeea de mine era vorba,,, si recunosc ca am gresit,,a fostr urat ce am facut.. nu imi sta in fire sa fac asta, si imi asum vina,si lectia mi-am invatato cu varf si indesat, nu trebuia sa scriu ce am scris, daca privesti din afara lucrurile ,, e chiar urat ce am facut , puteam sa il postez pt instigaree , dar din pacate cam repezit din fire cum sunt , iam raspuns pe o maniera nu placuta. si regret lipsa chatului, :( :(
     
    Modificat ultima dată: 15 Iul 2014
  11. Corina-ro

    Corina-ro User

    chat-ul este pt.''filozofi",sa-i multumesti acestui(acestei) medeea,ti-a facut un mare serviciu.Joaca fara chat,fii istet.ps.Asta e unjoc ,o iluzie,ca urmare nu poti gresi,poti gresi doar in lumea reala si o sa fii privat de libertate,aici nu poti gresi pt. ca nu e nimic real.Sper ca ai inteles.Spor la joc si fii barbat,scuzele sunt pt. fete.......
     
  12. flyn7

    flyn7 User

    corina draga , nu mai fi asa suparata, tu cu vorbele tale dulcii :*, sincer imi pare rau ca mam luat de un necunoscut si iam spus:

    [DOR] flyn7: inseamna ca nu sti ce iii aia apa imbuteliata,, , , am uitat ca la cort nu aii , apacurenta
    [DOR] flyn7: sti ce mia zis medea , aziii ,, sa iti spui spun sa te mai uiti si in oglinda
    [DOR] flyn7: eliseii nu de frumusete era vorba,, ,, cand te uiti in oglinda,, te vei asa cum esti,

    urat din partea mea :(
     
    Modificat ultima dată: 15 Iul 2014
  13. Silviu

    Silviu User

    [sarcasm]Cred ca esti mandru de vorbele tale.[/sarcasm]
     
  14. Corina-ro

    Corina-ro User

    Practic tu i-ai spus acelui jucator(cu eschiva bineinteles) ca este *****.Probabil bann-ul permanent l-ai primit pt. ca ai adus numele moderatorului/moderatoarei in discutie.ps. De unde aveti voi atatea informatii despre jucatori in conditiile in care nu ne inscriem aici pe baza de buletin,nu jucam cu webcam,etc.....curios lucru.
     
  15. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest


    Pentru cererile de ridicare ban in chat, postezi in tema aceasta.
    Cum insa tu ai primit deja raspuns acolo, degeaba mai incerci 'marea cu sarea' prin alte teme. Insa, continua, in ritmul asta vei primi penalizare si pe forum.

    Topic inchis.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.