Bug CEL MAI MARE GHINION

Discuție în 'Probleme generale' creată de Seth[RO], 20 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. .KaNaBiS.

    .KaNaBiS. User

    Eu pentru full Havoc .. a fost nevoie daca tin bine minte de 22 de porti .. dar am acum 26 de porti si 11 havocuri .. si la hercule .. Am 21 de porti si doar 1 ... dar sunt perseverent :)
     
  2. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Haideti oameni buni, chiar trebuie sa ma ofticati in halul asta? Full din 20-25 de porti? Cu siguranta ca ceva nu fac eu bine..dar ce oare? Am incercat sa fac poarta si intr-un timp cat mai scurt , am facut una si cu x4 cap-coada...nu aveam rezultate.oricum, parca mi-a mai venit putin inima la loc...sper pentru astealalte doua sa nu mai trag inca 20 de porti ca si asa simt ca o iau pe aratura :)
     
  3. ai incercat de ex cu sentinel X3 si molie?, fara hercules pe drone?
     
  4. Apophis

    Apophis Guest

    Salutare,

    La fel cum ti-au raspuns si cei de la suport, totul depinde de probabilitate, pot fi doua sau trei porti consecutive fara recompensa, sau pot fi trei porti consecutive la finalul carora sa primesti cate un design Hercules, tinand cont ca vorbim de poarta Kappa... Este o diferenta mare intre procent si probabilitate ! Nu vad rostul ca tema sa ramana deschisa, s-ar putea ajunge sa se recomande incantatii...

    Spor la joc !
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.