cei care ...

Discuție în 'Probleme generale' creată de -state_potcovaru-, 1 Apr 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. cei care nu ne-am terminat misiunile ce vom primi pentru ele sai ne-am zbatut degeaba ca sa le facem?
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    S-a anuntat din timp sa va terminati misiunile vechi pentru ca se vor dezactiva. Trebuia sa te "zbati" sa le termini in timpul specificat.
     
  3. Silviu

    Silviu User

    Mai ai timp până mâine să finalizezi misiunile vechi, deci dacă vrei să le termini ar trebui să lucrezi la ele imediat.
     
    ~~Dark~Star~~ apreciază asta.
  4. dap ai timp parca sunt sute de goliathuri pe harti sa le faci imediat pe toate hartile sunt 30-40 playeri cu goli care vad ca ii faci se delogheaza si nu mai ii gasesti
     
  5. Aşa cum a fost deja precizat de colegul meu, vi s-a pus în vedere, în timp util, faptul că sistemul vechi de misiuni va dispărea complet la sfârşitul lunii martie a.c.

    Orice alt comentariu pe acest subiect este inutil.

    Temă închisă.
     
    Silviu apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.