Ce urmeaza?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de _wrestlemania_, 19 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut as vrea sa va cer sfatul. ce sa imi iau in continuare.
    Am 6 lf-4 toate lvl 5. Iris full, Apis Dronele nivel 7.
    7 hangare. Goli, aegis, veng, leonov, spearhead,nostromo,phoenix.
    5 havok. 28 la registru.
    Formatii de drone. inima,diamant,burghiu.
    lvl 19. Skylab full 20.
    Pet lvl 13. auto colector lvl3,locator lvl3. Kamikaze lvl3. colector lvl3. reparatii combo lvl3. Am 5 protocoale de recuperare lvl3. Si Radare am 7 lvl3.
    As dori sa stiu cum sa imi fac mai repede lf-4.
    Ori din chei, sau din kappa.
    Dupa un calcul am bagat aproximativ 800 de chei.
    Am dublu la cutiute, war cu jumate din server. =))))) Dar se poate face in pvp cutiute.
    Astept raspunsuri. Mulrumesc. =D
     
    �ĐΞŁTΛ_ŦØRCΞ� și magontec apreciază asta.
  2. mobob

    mobob User

    ::)) baga cutiute cit ai dublu...si nu in pvp,ci in normale,cit timp mai dureaza eventul.....
    apoi insa,eu as zice ca ai mai multe sanse sa scoti lf4 din kappa (unde mai pui ca mai poti lua de acolo si design hercules) decit din cheite.
    dar asta e doar parerea mea...
     
  3. pai asta fac. momentan. Dar din chei prada din 2000 de bucati mas face full. Asta ar insemna 3.000.000 uridium daca stau bine pe cules il fac in cateva saptamani. Dupa as baga rabat, as astepta reducere la booty. Si as iesi la pret mult mai mic. =D asta ar fi parerea mea si din gg-uri as decshide kappa.
     
    Modificat ultima dată: 19 Aug 2015
  4. MaDLuCk

    MaDLuCk User

    Puneti 5/5 puncte pe Tractor II (daca nu ai).
    Pe pet foloseste 9 protocoale de recuperare lvl 3 si doar 3 radare.
    Cu gg-urile de la cutii incearca sa deschizi zeta pana cand ai 10 havoc, asa o sa primesti uridium destul de bine key si log-uri de care ai mare nevoie (se merita sa bagi si uridium cand e discount la porti.)
    Iar cu uridiumul cumpara chei la reducere si folosestele la eventul de zeus si Helix.

    Spor la joc :)

    Pe ce server joci?
     
  5. Din 2000 de cheite nu cred ca te faci full lf4 ....si cum spunea si MaDLuCk baga zeta pana esti full havoc,cat despre bagat uridium in porti cad e oferta se merita numai daca mai pe langa premium+rabat....parerea mea e sa tii urii pt cheite.

    O zi buna va doresc!!!!
     
  6. Sambata si duminica trecuta la sansa tripla la lf 4 un coleg a luat din 550 cheite 15 lf 4...daca strangi cheite si faci kappa,te faci full repede
     
    OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  7. Imi puteti spune drumul la tractor 2 pe care trebuie puse. 28 de abilitati. Multumesc. Dupa un raspuns se poate sterge postarea. Multumesc pentru toate interventiile.
     
  8. Toate cheitele le faci mai bine cand e oferta HELIX eu din 250 cheite sunt full 39 lf4
     
  9. Si cate lf4 aveai inainte de alea 250 cheite?
     
  10. Urmăreşte cerinţele abilităţii respective în sens invers. E chiar aşa de greu? :rolleyes: