Ce ar trebui sa fac pt. a progresa in joc?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de cont1212, 27 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. cont1212

    cont1212 User

    Deci am un cont cu 35 lf3,18 b02,8 iris ,1 havoc,1 lf4,nava goliath(nu am aegis)..asa apa de ploaie.
    Prima mea intrebare este ce-ar trebui sa fac in viitor
    a) cubi si kloni ?
    b) cutiute
    c) palladium
    A doua mea intrebare este ce sa fac cu cei 248k de uri pe care ii am la dispozitie .
     
  2. Palladium pentru zeta sa te faci full havoc, iar de cei 248k cumapara bk-100 si consumale cand e zeta sau apis day.
     
  3. Nu ai mentionat dak ai PET. Daca nu ai cumparati cu uri si restu cumparati chei de prada.
     
  4. Cristian

    Cristian User

    Puncte registru sau aegis :)
     
  5. mai bine te lasi de joc ........ si eu urmeaza sa ma las a devenit plictisitor....oricum bafta in continuare..:)
     
  6. aegisul e perfect pentru npc,in orice varianta..recomand low,solo,cu kamikaze,level 3,pentru uridium necesar la apis si zeus
     
  7. Salut,eu cred ca alegerea este a ta ce trebuie sa faci,oricum ai mai mult de castigat daca ai incredere in tine vei descoperi multe chiar si ce este mai eficient pentru tine..placerea altcuiva nu trebuie pusa in practica de tine..sper sa iti fiu de ajutor,iti urez bafta ! :D
     
    Modificat ultima dată: 4 Apr 2014
  8. Intervenţii suficiente.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.