Feedback Cargobotul Demaner

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de EmYy_1995, 21 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Pana cand tine?
     
  2. o intrebare .de ce nu se contorizeaza la mis demanderu ?si de aseara de ce apar asa de rar.cam 1 pe ora?
     
  3. cica "Transportorul Demaner revine!" ...Dar unde este ?

    sunt de la 6 sculat special pentru demaner si nu apare acum este ora 9
     
  4. de la ora 12 cred ca apare
     
  5. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Prima zi și ultima zi apare toată ziua demanderu restu de la 14:00 până la 22:00
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Event-ul Demander Hunt va fi activ intre 17 aprilie pana pe 27 aprilie.
    · NPC-ul va aparea pe harti la fiecare 20 de minute, de la 12:00 la 21:00(ora serverului) in fiecare zi, cu exceptia primei și ultimei zile, cand NPC-ul va avea o perioada prelungita de aparitie. Vor fi un maxim de 3 Transporter pe același server, in același timp.
    · Realizările evenimentului original vor fi, de asemenea, reutilizate.
     
  7. Unde pot gasi 5 demander pentru misiunea event?
     
  8. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Apare la 20 minute fie pe 1-3/3-4/2-4.
     
  9. SwizX

    SwizX User

    Iti va aparea in susul paginii o notificatie cu mapa in care a aparut .
     
  10. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Pana la ce ora apare?
     
  11. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    22:00
     
  12. Drogatu

    Drogatu User

    pana cand apare demanderu asta?
     
  13. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Până pe 27.04.2015
     
  14. unde este acea perioada prelungila la sfarsitul eventu lui ? sunt treaz de la 6 si nimic ...
     
  15. Domnul Hermes a postat gresit eventul a tinut pina in data de 26.04.2015.Eu unul am stiu din alte surse de pe forum facebook si altele dar din pacate acest lucru vad ca nu a putut fi postat si pe forumul nostru (Romanesc) si doresc sa aduc din nou vorba ca ar fi bine sa se faca o tema speaciala unde sa se poata posta de Moderatori Administratori ce urmeaza sa se introduca pe joc imagini si informatii sau poate chiar sa se dea voie sa fie postat si de utilizatori care stiu informatii
     
  16. din pacate este adevarat .pe acest forum se pare ca informatiile ajung cam tarziu.
     
  17. rattyionut

    rattyionut User

    aici iti dau dreptate. si eu stiuam ca tine eventu pana pe data de 27 a lunii.
     
  18. care informatii ..despre demaner nici nu s-a anuntat a trebuie sa intrebam sa aflam detalii despre demaner
     
  19. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Din nefericire pentru voi, noi postam si anuntam in forumul jocului DOAR ceea ce ne este transmis in mod oficial a fi anuntat. Daca moderatorii altor forumuri oficiale de DO aleg sa anunte si diverse alte informatii, informatii ce nu le sunt parvenite in mod oficial..., noi nu avem cum sa intervenim.

    In plus, pe langa forumul romanesc de DO, exista si pagina oficiala de FACEBOOK, pagina unde informatiile oficiale sunt de actualitate.
     
  20. REDBULL-75

    REDBULL-75 User

    Mda, unde este fairplay-ul, pe care il cere-ti in acest joc?