Feedback Cargobotul Demaner

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de EmYy_1995, 21 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. atunci 65 plus inca 30 pe care leam luat eu si care leau mia mluat si membrii din clan in urmatoarel zile ajung la o suta
     
  2. Si marmota stim fiecare ce treaba avea da? Succes incontinuare;)
     
    LF-4,Havoc...se pot obtine tot din acel cargo lasat de Demaner , sau avem sansa de a primi unul din acele premii dupa terminarea event-lui?
     
  3. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    aşa cum explică şi postarea citată de tine dacă reuşeşti să culegi un cargo de la demaner vei găsi în el cu siguranţă unul din următoarele premii: 20.000 Uridium, 30 Logfiles, 100.000 RB-214 sau 10.000 PLT-2021. de asemenea, tot din acel cargo, pe lîngă unul din premiile deja enumerate poţi primi una din chestiile următoare:
    • LF-4;
    • Havoc;
    • Zeus/Apis - fragmente planuri de construcţie;
    • Chei pradă;
    • Extra energii;
    • CPU Scut Instant.
    superbă dacă zici tu :) dar totuşi incompletă.
    din cauza datelor insuficiente nu am putut "traduce" numărul extraenergiilor şi a cheilor de pradă dar presupun că acesta poate fi aproximativ 100 dacă luăm în considerare "ameninţarea" din anunţul oficial care spune că vom primi "recompense şi mai bune" :p
     
    Modificat ultima dată: 27 Noi 2014
    Vladut apreciază asta.
  4. Cehn

    Cehn User

    Superba traducere din romana in romana
     
  5. P!x3lL

    P!x3lL User

    Am facut 100 de demaner si nu am primit titlu acela Lordul celor 7 Galaxi... se poate verifica ?!

    userid: 41070074
     
  6. Este o problemă legată de achievement-urile Demaner-ului. S-a informat deja suportul tehnic.
     
  7. unde se gaseste demaner freighter
     
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    are acelaşi traseu ca şi HITAC-ul.
     
  9. dar pe la c ore este ca dimineata muncesc?
     
  10. Ai un Anunţ!
     
  11. de unde stiu cate puncte am?si daca omor pe cineva in pvp incasez puncte?
     
  12. excelenta treaba cu demaneru asta....se sta de o ora cel putin sa se ia o cutie daca e distrus in portal ...daca petu putea sa colecteze cutia era perfect dar asa...e un dezastru se sta pana dimineata pt o cutie...sau pana apare alt demaner sau pana ramane doar un player pe cutie...pe svr unde joc eu sunt cate 10 pe cutie si cum ziceam daca e distrus in portal bafta la joc!stai pana dimineata
     
  13. Cutia rămâne pe hartă pană apare următorul Demaner.
     
  14. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    ha ha ha . Pe europa global 4 s-a stat de la de la ora 21:40 c-am asa pan noaptea târziu.(la ora 2 eu mi-am dat demisia:))) ) Înțelegi ? Cutia rămâne până până se colectează.
     
  15. -luck75-

    -luck75- User

    De ce nu baga cele 3 design-uri de 7% dmg la shop?? ca la F.A.Q vad ca scrie la nr 7 de designuri
     
  16. lohas

    lohas User

    Eu nu pot sa fac misiunile de event ca trage si aliante si napuri toti si asta numai de la eic si pana acum nu am facut nici o misiune de event
     
  17. rattyionut

    rattyionut User

    mai incerca.
    vezi pe la ce ora sunt mai putini si poate o sa reusesti.
     
  18. Am si eu o intrebare pilotii clasati pe locurile 10 tot vor primi premium sau doar de la 9
     
  19. -luck75-

    -luck75- User

    Jucatorii de pe locul 2-10 vor avea premium..... nu stii sa citesti F.A.Q???
    Totusi de ce nu baga cele 3 design-uri de 7% dmg la shop?? ca la F.A.Q vad ca scrie la nr 7 de designuri