Cargo Space

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de klu, 25 Ian 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. klu

    klu User

    Sall All,
    sunt "deja-vu" pe EG6. 170372133 ;)

    Am 8000 cargo liber dar nu pot trimite nici 7000, nici 6500 si nici mai putin de atât.
    Se pare ca e un bug general.

    REZOLVATI URGENT !!!
     
  2. Modificat ultima dată: 26 Ian 2020
  3. naspa rau cu adminii romanii, daca vreti raspunsuri intrati pe ale forumuri, aici e doar de decor. ce recompense se da la porti va spun eu nimic. azi duminica zi gg recompense duble. o rusine aici. cred ca in weekend ai nostri dorm. suportul pe romania e blocat, vezi u sa nu fie deranjati. acu urmeaza sa imi iau bann.

     
    Modificat ultima dată de către moderator: 26 Ian 2020
    ĄMŮИ-ŖĄ apreciază asta.
  4. Magazia e ocupata de : ' fragmentele de chaos ' .
    Construiti CPU-uri extraterestru chaos .
     
  5. De ce trebuie sa-mi ocupe asta magazia? este o resursa de event nu o resursa de joc . Cargoul meu nu are legatura cu eventul dar , BP iar a dat cu stangul in dreptul ca la implementarea noilor scuturi si upgrade la prometheus . De ".........." romani de pe forum si de la SUPORT o nota de la 1 la 10 .... 2. 1 este din oficiu . Sa le fie rusine doar beneficiaza de recompensele care le au de la BP
     
    WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.