Bug Capital I,

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de -*AIRFORCE*-, 30 Mai 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. asa se numeste un npc cu forma atend-ului sau impulse-ului si care pt scurt timp si-a fct aparitia in 2-8,urmarit indeaproape de 2 nave:**Mandrak-62** (VRU)si KRIEG-ZONA (VRU).
    Eu i-am depistat pe harta cautand boti,ei erau pe invizibil si nu stiu ce faceau dar cred ca omorau acest npc-Capital I.Am incercat sa trag in el dar nu mergea.
    In orice caz acesti playeri stiau ce fac,mai ales ca unul era pe cyborg si ii tot dadea abilitatea.
    De aici am dedus ca numai asa murea acel npc si am dat warp cyborg,i-am dat eu abilitatea si a murit in cele din urma.
    Mi s-a pus mie si am observat printre altele ca recompensa in uridium este de 50k.
    Nu am notat coordonatele unde acesti 2 playeri faceau ce faceau dar in orice caz erau in stg mapei 2-8,spre sus.
    Oricum in istoricul lor trebuie sa apara ca au omorat capital I,in ce cantitate si ca alte recompense au dobandit.Sunt aproape sigur ca ei nu sunt singurii beneficiari ai acestui...bug?
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    care sunt orele de aparitie ale npcu-lui? sau trebuie si pentru asta un program :) de programe suntem suprasaturati :(
    Atata timp cat jocul este condus de chinezi, nu avem ce comenta , aparitiile omului negru se face prin vraja :) costume colorate sariturei peste cap, aici este aici nu este ,facem haz de necaz, asa cum facem de 10 ani , de rezolvat nu se rezolva nimic ! chinezii nu mananca cartofi sau mititei,, ei mananca orez si lacuste :))) VA ROG FRUMOS SA NU MAI BAGATI BANI IN JOCUL ACESTA !!! va rog sa nu mai hraniti PORCII, dela conducatorii firmei domnul : yakoyukutava si namdamytu nu avem ce astepta. se spuca ca: marfa nemteasca este marfa buna :)))) marfa nemteasca a ajuns marfa chinezeasca :))Jocul a ajuns sub orice critica,si-au facut aparitia comunistii din china :)) ( daca nu-si satisfac nevestele ( cu putulica lor mica ) incearca sa satisfaca lumea :))) sa nu uitati sa sunt miliarde se ei )
    :)) Acuma imi dau seama ce inceamna : munca de chinez batran :))
     
  3. Veneficus

    Veneficus User

    nu e nici un bug, intrat in nonatac il poti distruge doar cu abilitati de daune.
    apare random in x-8...
     
  4. dar ..aparitia lui este tot RANDOM sau...o poti accelera?
     
  5. Veneficus

    Veneficus User

    BP spune ca e random, am distrus cateva zeci pana acum, la diferite ore.
     
  6. Veneficus,se poate sa ai tu atata incredere in BP,fara sa verifici?
    Si spune-mi te rog dc trebuie sa te duci pe harta inamica x-8?