Calendar de iarna!!

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de *BUREBISTA*, 31 Dec 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut , am o intrebare pentru cei de la butoane :
    DE CE mai puneti la calendarul de iarna designul ala de Hammerclaw Frost daca nu il dati fizic ? In acea fereastra i-mi arata ca mi-la dat dar in hangar nu am nimic !! Cum se poate intampla asta ? Sau poate s-or fi terminat la mine si nu au mai ajuns !!
     
  2. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    La dat , e pentru pet .
    Acum ca te-am lamurit , lamureste-ma si tu .
    Frost Holo pentru ce nava e , ca la pet nu apare ?
     
  3. Daca ai avut premium ai primit si acel design, dar nu ai cum sa-l vezi daca nu ai nava . Nava HOLO este singura nava care nu apare in grila hangar (daca nu o ai dobandita).
     
  4. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Multumesc , m-am lamurit cu nava nu e decit pe bani , intradevar nu apare in hangar .
    Toata lumea care a bagat codul bonus a fost premium pentru o luna , eu le-am scris pe forum ca au fost 2 , daca nu le-ai utilizat pacat .
     
  5. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    de ce nu anuntati ca dati restart pentru ziua de azi 06 ianuarie ora 11 v-a luat prin surprindere ? aveam 6 cutii la behemont si le_am pierdut! de obicei mai anuntati!
     
  6. Restart a fost si ieri 05 ianuarie probabil astazi a fost un ecou al celui de ieri.
    Cine sa anunte? :)