But in grup

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de -*AIRFORCE*-, 29 Apr 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Domnilor admini, sa-mi fie iertat, dar s-a trecut la o etapa superioara in ceea ce inseamna but-ul si anume butul in grup.Am vazut pe pielea mea in data de 29/04/2022 intre orele 04-06,nave din 2 clanuri mari (nu dau nume caci stiu ca oricum le stergeti!)care din 15 in 15 minute faceau ocolul hartilor si distrugeau tot ce prindeau,aveau timp sa omoare si npc-urile ramase de la victime.
    Eu cred ca in conditiile acestea TREBUIESC luate masuri urgente!




    MULTUMESC
     
    ***3333*** apreciază asta.
  2. Veneficus

    Veneficus User

    fii sigur ca la bugpoint nu ii pasa ce crezi tu, eu sau alti utilizatori...
     
    Tibles apreciază asta.
  3. Mai traieste jocu asta ? Inca sunt oameni naivi (daca nu pe buna dreptate PROSTI) care inca isi investesc banii in nemernicia asta de joc ? Inca nu ati invatat nimic ? Am vazut si jucatori vechi , cu care conduceam o intreaga europă globala in urma cu 10 ani si am fortat jucatori cu kerkava sa renunte la joc ,cat si cu moderatori romani care in urma razboaielor permanente cu navele lor de "jucatori" au renuntat de asemenea la joc . Stau si ma intreb , oare ce ii tine pe astia aici , inca ? le da bani bugpoint sa tine jocu in viata sau nu au ei o viata persoanala , merg la munca , isi castiga banii si ii baga toti in buzunarele nenorocitilor de la bugpoint ?

    Vrei sa fi "mare si tare" , cumpara-ti un bot , oricum 95% din jucatori activi folosesc si nu sunt pedepsiti si nu mai bagati bani in buzunarele hotilor astora , sa vedeti cum o sa ajunga sa isi caute alt loc de munca sau sa faca ceva cursuri ordinare cu banii furati de la oameni sa se poata angaja sa aiba si ei o coaja de pita duminica , dupa o saptamana de munca , toti astia din toate nationalitatile care sunt partasi jecmanelii acesteia care se numeste DarkOrbit .

    Nu a luat vreaodata si nici o sa fie luata vreodata o masura urgenta impotriva 3rd party care strica jocu din 2008 .

    Oricat de dur ar parea mesajul , pana si cel care ar putea fi trimis aici sa il stearga , stie foarte bine ce fel de "afacere" intretine si in ce categorii mentionate mai sus se incadreaza fara nici o scuza reala .
     
    Modificat ultima dată: 2 Mai 2022
    Tibles, WIΖΛΓΔ, ***3333*** și alți 2 apreciază asta.
  4. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    sa operasca jocul definitiv sa vezi ce pling aia care au bagat bani in el si asa a ajuns un rahat de joc nu mai ai loc de buti si progamati