BUG PALADIUM

Discuție în 'Probleme generale' creată de ◎»Cяimiηαζ™«◎, 12 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut,am obs ca nu se mai poate collecta paladiumul prin unele parti din ceata....
    Uitativa si voi aici. Ori este bug ori asa ati facut voi ca sa vedeti care este bot.
     
  2. daca te uiti pe youtube normal ca o sa gesesti tot felu de facaturi insa eu nu am observat asa ceva .
     
  3. Am fost si am incercat... a mers sa colectez.

    Deci problema a fost rezolvata sau poate ca nici nu a existat.
     
  4. Asta nu e facatura video asta lam facut chiar eu :|
     
  5. Hermes

    Hermes Guest

    Cu o stergere de cache/cookie aceste probleme se rezolva.
     
  6. Asta am facuto de 2 ori plus ca am mai dat si rr la pc :| si am stins pc si timp de 10 min si degeaba
     
  7. În prezent, mai sunt probleme?
     
  8. a pierdut conexiunea, greu de observat ce sa zic
     
  9. frate sincer eu ma astept la orice deacum de la jocul asta daca m-a bubuit pe mine dincolo de portal ce sa mai spun, am sarit portalul din 1-7 in 1-5 si in 1-5 m-a plesnit sa nu mai aduc aminte de daune 120k kamikaze pet, 270k lasere am tot dat nume la staf dar degeaba. Si inca ceva straniu daca a-ti fost atenti la clasament au revenit toti cei care erau ininte de curatenie sa fim seriosi asta cum se numeste?????
     
  10. Cum iniţiatorul temei nu a revenit...

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.