Booster Ulei

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de •тнє♥яσ¢к•, 8 Dec 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut , vreau sa stiu daca se aplica boosterul de Ulei indoctrine "Amplificator special de câștig", la recompensa de pe 25 decembrie.
    pe scurt , daca am prtemiu si booster de recompense duble la ulei , primesc 300 ulei pe data de 25 decembrie,
    Multumesc!
     
  2. Tibles

    Tibles User

    Amplificatorul mărește cu 20% șansele de a obține ambele resurse pentru 1 h, în TIMP REAL!
     
  3. eu zic de asta

    Ce șansă! Dublează, timp de 3 ore, cantităţile de aliaje hibride și ulei Indoctrine primite ca recompensă cu amplificatorul special de câștig. E timpul să intri în luptă și să îți dublezi premiile!


    daca dubleaza si recompensa de pe ziua 25
     
  4. Tibles

    Tibles User

    Unde anume ai gasit asa ceva? Mie, la booster nu imi apare.
     
  5. este la Payment , se cumpara cu bani
     
  6. Tibles

    Tibles User

    Nu am achizitonat niciodata. Nu stiu cum functioneaza,imi pare rau...
     
  7. styv86

    styv86 User

    Este un premiu fix, amplificatorul este valabil doar pentru poarta de pe harta x7 !
     
  8. Fara suparare ,styv86 , as vrea un raspuns de la un admin, daca se poate , daca nu nu e nici o rusine ca nu imi poate raspunde cineva.
     
  9. Amplificatorul de ulei indoctrine se aplica doar in poarta QZ dupa cum a spus si styv86
    de unde stii tu ca primesti 150 ulei pe data de 25,pentru ca din ce am vazut eu pe forum nu s-a postat nimic oficial,doar ce a postat bismut si din cate stiu eu el nu face parte din echipa de moderare?
     
  10. Arise

    Arise User

    inainte sa dai start scrie la fiecare zi ce recompensa primesti. la ziua 25 suplimentar, daca esti premium, primesti 150 de ulei
     
    ***Tora_Bora*** apreciază asta.
  11. pana ieri nu a fost scris:rolleyes: acum m-am logat si am observat ca au schimbat textul
     
  12. NU, amplificatorul de ulei Indoctrine nu influenţează recompensa din calendarul DO.
    A fost o problemă tehnică, remediată între timp.