Bonusul din data de 09.12.2013

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de M3numorut, 9 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. M3numorut

    M3numorut User

    Astazi , la conectare , mi-a aratat ca am primit 2 chiei de prada , dar cand am intrat in joc nu aveam nici una ...
     
  2. de fapt ,ti-a scris ca "ai primit 2 log files" , dar iti arata o poza cu o cheita ...
     
  3. Iullius

    Iullius User

    Buna dimineata:) Bonusul din urma cu doua zile a constat in 4 log files. Asa ca vreau sa stiu daca eroarea de astazi este legata de fondul sau forma recompensei. Imaginea este eronata sau recompensa propriu-zisa?
     
  4. paria

    paria User

    cred că imaginea este cea greşită, avem de a face cu aşa numitul "bug vizual", ;) nu cred ca bp să fie atît de generos încît să ne cadorisească cu 3000 de uridium. :)
     
  5. În acest moment există şi un anunţ oficial AICI.

    Problema este, într-adevăr, una vizuală.
     
  6. Azi nu mea aratat calendarul 09.12.2013 nu mea arata calendaru
     
  7. Efectuează o ştergere de cookies şi cache, eventual încearcă să utilizezi şi un alt browser. Calendarul există şi funcţionează...
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.