Bonus

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de the_beast_comes_out, 14 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut, am ceva timp de cand joc dark orbit si am invitat cei 25 de prieteni pt a primi bonusurile care se dadeau inainte.Acum, intrebarea mea este:daca mai invit 25 de prieteni primesc bonusurile de acum? Pt ca nu mi se pare corect ca cei care au primit bonusurile vechi sa nu aiba acces la bonusurile de acum, si aici ma refer ca ce se dadea inainte nu se compara cu 200 emp, 10000 rsb havoc si 2 lf4 (eu avand mare nevoie de ultimele 2 mentionate)
     
  2. Întrebarea mea: ai active invitaţiile? Poţi trimite?

    Citeşte CCG Bigpoint:

    "[...] 10.1 Bigpoint oferă utilizatorului accesul la jocuri şi servicii în cea mai recentă versiune ( a se vedea punctul 1.2). Utilizatorul nu are niciun drept de a revendica menţinerea sau generarea unei anumite stări a jocului sau a unor anumite funcţii ale jocurilor sau serviciilor. [...]"
     
  3. Da, pot trimite invitatii.Asta inseamna ca daca mai invit 25 de prieteni voi primi si bonusurile de acum?
     
  4. NU
     
  5. Trimte-le! Îmi spui şi mie / nouă dacă primeşti bonusul. Ce ai de pierdut?! :rolleyes:
     
  6. Nedelcu

    Nedelcu User

    Sa fim seriosi .... din aia 25 prieteni, 20 erau conturi facute de tine ?
     
  7. niciunul facut de mine :)
     
  8. ursulet81

    ursulet81 User

    Colegi de clasa, prieteni, etc...;crezi ca DO-ul ii jucat doar de "pensionari";).
    Si cum avem script pentru detectia conturilor "multiple"...sa fim seriosi nici nu era cazul sa-l mai intrebi.
     
    the_beast_comes_out apreciază asta.
  9. eu am intrebat ceva mai sus,am primit un raspuns si e de ajuns.daca te indoiesti de felul in care si au facut prietenii mei conturile e dreptul tau si parerea ta,dar nu inseamna ca ceea ce crezi tu e si adevarat.

    se poate inchide tema
     
    ursulet81 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.