Anunț Blogul dezvoltatorului Februarie 2015

Discuție în 'Blogul dezvoltatorilor' creată de Hermes, 18 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Hermes

    Hermes Guest

    Salut, piloţi spaţiali!

    Ianuarie a trecut și toată lumea a revenit din concedii. Vă anunțăm cu bucurie că noi am revenit la capacitate maximă de câteva săptămâni.

    Sperăm că v-a plăcut eventul Val de Ger și revenirea Bătăliei pentru influență. Vă mulțumesc din nou pentru feedback. Deja avem câteva idei pentru a face calculul influenței mai corect, astfel încât fiecare facțiune să aibă o șansă, și vom face modificările înainte de a lansa următoarea ediție a Bătăliei pentru influență.

    După cum probabil știți, am lansat deja corecturile pentru LoW (poarta de grup), și sperăm să fi rezolvat exploitul. Vă rugăm să rețineți că este o soluție temporară. Avem în plan să o refacem complet, ca astfel să devină interesantă și atractivă. Pachetul de corecturi pentru Battleray e și el în lucru și va fi lansat în curând. Cred că în ultimele luni am reușit să fim mai atenți la solicitările comunității, și sper din suflet ca lucrurile să rămână așa. Ca atare, m-aș bucura să aud de alte probleme mai noi sau mai vechi pe care doriți să le aduceți în atenția noastră, și așteptăm și reacțiile voatre privind corecturile introduse recent.

    Pentru lunile următoare avem în plan o sumedenie de eventuri noi și clasice, ca să aveți mereu ceva interesant de făcut. Sper că v-ați pregătit măștile și artificiile, deoarece urmează Carnavalul în curând! De asemenea, vă anunț cu plăcere că simultan continuăm să pregătim modificări majore în joc - de exemplu mutarea inventarului în clientul de joc și alte actualizări grafice. Mai multe pe acest subiect urmează în informarea din luna martie. Țineți aproape! Deocamdată, aș vrea doar să amintesc că sus în lista noastră de priorități se află Sezoanele Arenei de Antrenament și alte eventuri noi deosebit de interesante.

    După cum ați observat, experimentăm mereu cu noi modalități de a face jocul mai accesibil, oferindu-vă noi cadouri și reduceri, și încercând să facem ofertele noastre din plăți cât mai vizibile pentru toată lumea. Vom continua în mod cert pe acest drum, deci nu uitați să intrați în joc cu regularitate.

    În vreme ce echipa lucrează din greu la actualizările masive pe care le-am descris mai sus, rămâne o prioritate pentru mine ca activitatea din joc să continue, deci iată ce întrebare am pentru voi:

    Care dintre eventurile clasice de anul trecut v-a plăcut cel mai mult? Poate reușim să le readucem. ;)

    Al vostru,

    KrisKelvin

    Lead Game Designer, DarkOrbit
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.