Anunț Blogul dezvoltatorului August 2015

Discuție în 'Blogul dezvoltatorilor' creată de ©ØrrØsivΞ, 25 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salutare piloți!

    Mesajul acesta va fi destul de scurt și va fi dedicat eforturilor continue de a face jocul mai corect și mai accesibil.

    Vreau să vă mulțumesc tuturor celor care ați participat în testul beta de vinerea trecută. Am reușit să adunăm multe informații valoroase. Am introdus noi versiuni ale cutiilor de pradă roșii și albastre, iar voi ați deschis peste 110.000! Admit că suntem foarte mulțumiți de rezultate.

    Am scos aproape toate articolele de valoare mică pentru a crea o combinație de recompense care să fie mult mai atractivă pentru voi. Deși mai trebuie să echilibrăm puțin recompensele super-atractive precum laserele LF-4 cu articole precum: muniție rară, scuturi, nave noi, etc… - în acest moment suntem foarte mulțumiți că am reușit să scoatem tot ceea ce nu avea valoare. Nu veți mai primi lucruri precum MCB-25 din cutiile albastre și roșii.

    Ne așteptăm să putem lansa foarte curând recompensele de cutiile albastre și roșii și vă asigurăm că vom urmări cu atenție statisticile și nu vom ezita să facem și alte modificări similare în viitor, dacă sunt necesare.

    Ultimul lucru pe care voiam să-l menționez este că recompensele cutiilor se bazează pe probabilități reale, deci uneori norocul nu va fi de partea voastră. Însă scopul nostru este ca, indiferent de recompensele pe care le primiți, ele să fie interesante și valoroase.

    Între timp sper că vă delectați cu eventurile Ultimate Battle Arena Seasons și Expo și aștept să aud reacțiile voastre.

    Al vostru,

    KrisKelvin
    Lead Designer, DarkOrbit
     
    motanu_1990 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.