Bug Blocat in Refraction zone (din nou....)+misiune buguita pe R-zone

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de MagicMeal, 15 Oct 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. MagicMeal

    MagicMeal User

    Sunt iar blocat in Refraction zone, li se intampla foarte multor playeri, sunt cu inca cativa aici chiar acum. In chenarul de la Refraction Zone scrie ca Refraction Zone este inchis....Data trecuta am asteptat 3 ore sa ma scoata. Am incercat sa redeschid clientul, sa dau J la portal, sa dau disconnect(nu s-a intamplat nimic). Apoi asteptat sa ma deconecteze automat, am schimbat nava pe nava mea de cargo din 5-2, m-a spawnat tot in refraction zone si cu nava aia. Acum am doua nave blocate aici. Ca am schimbat iar pe nava mea si tot aici sunt. Am si murit de cateva ori, am si dat cateva killuri. Sunt pe EU6. De asemenea, sunt misiuni care necesita sa ajungi la coordonatele 105/67,5 ceea ce inseamna intr-una dintre structurile din mijlocul mapei, si este imposibil sa ajungi acolo, am incercat jumatate de ora, harta este prea buguita.

    M-a scos intre timp, dupa vreo o ora jumatate, dar tot imi este foarte frica sa mai intru acolo vreodata. Sper sa rezolve cineva bugurile cu R-zone.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 16 Oct 2020
  2. si eu am ramas blocat...... .
    stai linistit ca nu.i intereseaza..... stam si ne uitam la nave. :((
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.