black...sunday

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de ^^jax20^^, 9 Dec 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    de ce saptamana trecuta luam gg-uri cu 55 urii si astazi iau cu 70 urii?dupa ce ca am ajuns sa bag cate 1300 de gg-uri pt 2 hades acum ati umblat si la costul lor.cei care se ocupa cu generatorul respectiv, cum pot sa explice faptul ca de vreo 3 saptamani rata de elemente este mult mai mica.degeaba dau duplicatoarele daca dau cate una.in fine,intrebarea este:de ce ati scumpit gg-urile?am rabat 30% si le iau cu 70 urii.
     
  2. nu au scumpit gg-urile, weeku asta nu le-au mai redus :))
     
  3. AENZUB

    AENZUB User

  4. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Nu s-a scumpit nimic. Răspuns corect:

    Mulțumim pentru intervenție!
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    ok,totusi daca stiam ca nu este reducere la gg-uri nu mai luam rabat si poate ca nici premium.ideea este ca nu stii ce surprize ai...ms pt raspuns.
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. chiar nu merita sa faci gg fara reducere, asta a fost un fel de surpiza asa inainte de sarbatori , pot sa imi dau seama ca multa lume s-a plans in legatura cu reducerea la gg
     
  7. True5.1

    True5.1 Guest

    Nu este scris nicaieri ca trebuie sa fie reducere la gg in fiecare duminica. Numai dezvoltatorul jocului hotaraste cand doreste reducerea la gg care poate fi aleatorie in timpul saptamani.
    Spor la joc!
     
  8. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Da , nu este scris , dar de fapt este: nu se schimba regulile in timpul jocului.

    Si, ce-ar gândi cei care au profitat de aceste avantaje, ... dar cei care nu au apucat sa profite ??

    OKOK, unii ar spune ca " asa e jocu' ... " dar eu zic ca nu este corect sa oferi avantaje celor " de pana acum" iar celor nou veniti sa le faci viata grea sau chiar imposibila.



    "AI PROBLEME CU SANATATEA?? NU-ti FACE GRIJI, O SA-TI TRACA !!! ;) "
     
    Veneficus apreciază asta.
  9. SELF

    SELF User

    Astăzi nu a fost reducere la GG de aceea ai plătit prețul normal. rasp.suport
     
  10. Gaby29

    Gaby29 User

    Mai pe scurt, se stie de problema si se incearca remedierea ei, dupa remediere, se va face un anunt. Presupun ca o sa introduca reducerea in alta zi pentru ca deja e sfaritul zilei si problema e inca nerezolvata.
     
    Veneficus și ^^jax20^^ apreciază asta.
  11. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    dezvoltatorul jocului cred ca a vazut o usoara scadere pe partea cu constructia portilor galactice.in special la hades.ce a zis,mai faceti si voi o pauza...mai lasati serverele sa se raceasca...mai jucati si altceva...cum se gandeste dezvoltatorul la binele nostru..ms dezvoltatorului
     
  12. pai, daca tot e luna cadourilor, dezvoltatorul s-a gandit ca ar trebui sa primeasca si el cadouri, din partea unora .putin, dar conteaza, traiasca butii.
     
    Tibles apreciază asta.