Bk gamma wave.

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ЦΠÐΣRCØVΣR™, 28 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Buna.
    Imi puteti da ceva sfaturi cum sa trec fara probleme, daca se poate, bk wave din gamma?
    Echipamentul meu contine:
    -5iris 3 flax
    -26lf31lf4
    -12bo2
    -Goliath.formatie inima

    Pana acum multi mi-au spus ca nu am sanse sa trec de sk wave si sibelonit wave, dar am trecut si nu as cam vrea sa ma ”impotmolesc”la final.
    Am 3 vieti.Multumesc
     
  2. nu te lua dupa ei, daca ai ajuns pinaa aici vei reusi.eu numai cu flax si lf3 am facut poarta,mai greu cei adevarat dar nu imposibil ,cu rabdarea treci marea.
     
    ЦΠÐΣRCØVΣR™ apreciază asta.
  3. Salut din prima excluzi kamikazele cu 12 bo2,varianta 2 trebuie sa sti sa ii invartii dar parerea mea nu treci de kristallon din gamma,si dupa urmeaza protegiti alt pericol pt tine cu 12 bo2..in gamma trebe sa ai scutu putin ridicat dar cu 120 k scut ce vrei sa faci ? bafta !
     
    «-Nσνσζιηε-» apreciază asta.
  4. eu fac portile cu molia, deci fara pic de scut,chiar si gama si fara nicio problema daca stii sa le faci.
     
  5. Am zis mai sus trebuie sa si sti sa ii invarti sa ii poti face fara scut,problema este ca de protegit cum fuge ? au aproape acceasi viteza ca si nava dupa cum observi...cum regenerezi hp-ul?nu te poti departa foarte mult de ei..acolo eu zic ca ii trebe ceva scut marit,mai ales ca este gamma x3 hp,scut ! :D
    Detalii normal protegit Gamma = x3
    Hit points50,000
    Shield40,000
    Average Damage1,050 - 1,400
    Base Speed380
     
    Modificat ultima dată: 3 Apr 2014
    «-Nσνσζιηε-» apreciază asta.
  6. Am trecut de bk dar mai am protegitii, scut am 320k nu 120k :)
     
  7. Sa ai bafta ! :D
     
  8. motoare sa ai sa poti fugi rpd sa te repari nu scutul conteaza .mai bn pune doar vreo 6 b02 iar restul lasere pe drone iar pe nava motaoare.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.