;biciclisti;

Discuție în 'Probleme generale' creată de cristiandoru, 12 Iul 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. buna ziua.nu stiu daca sa mai postat pentru ca eu nu prea stau pe forum,dar am si o intrebare:sunt jucatori(conturi) care sunt pe ;bicicleta; 7 din 7 zile 24 din 24 ore si au dronele la lvl 1 si iau bataie nonstop,vorbesc si de pvp si de hartile BL si nimeni nu le face nimic , nici suportul si nici sistemul.eu ma duc si il bat pe unul de 5 ori pe 3BL si imi face suport si sunt banat pentru pushing.unde ii dreptatea?vs multumesc
     
    Veneficus și Arezan apreciază asta.
  2. styv86

    styv86 User

    Păi au prioritate cei menționați de tine ! Noi nu avem dreptate și mai ales dacă încerci să le demonstrezi și nu te supui la ce zic , imediat ești sancționat....Nu se face nimic împotriva celor care fac abuz de această scăpare nemodificată numită pushing . Pe această bază te face pe tine sau pe mine să stăm cuminți în banca noastră să nu deranjăm pe ” măriile lor ” de pe program că imediat vine șeful cel mare și te pedepsește ! Noi jucătorii mai vechi am investit în conturile noastre bani frumoși pentru ceva online și acum că vine un supărat pe program deranjat că sunt jucători ca noi care avem plăcerea să vânăm inamici , fuge la suport și vezi dragă șef că respectivul nu mă lasă să stau pe program la npc-uri și șeful îl mângâie pe creștet și zice : Gata am scăpat pentru o perioadă de cel care te deranja ! Da bine prieteni admini/moderatori , chiar se continuă să lase pe acești jucători să profite de regula cu pushingul ? Nu este normal așa și nu este corect față de noi care riscăm să avem închise conturile unul după altul din cauza găselniței cu pushingul ..Măcar spuneți că vreți să ne îndepărtați de pe joc în acest mod că văd că este la modă scuza cu pushingul ! cristiandoru , nu ești singurul care are contul închis pentru asemenea scuze cu pushingul invocat de niște jucători....deja încep să apară din ce în ce mai mulți cu asemenea cazuri ( eu am un coleg în clan care o pățit ) Până nu se schimbă regula cu pushingul toți vom trece prin așa ceva mai devreme sau mai târziu . :rolleyes: Păcat de banii irosiți !:(
     
    Veneficus, Arezan, BROSCOIUL și alți 7 apreciază asta.
  3. Emy

    Emy User

    Si mai mare pacat ca suntem tratati cu o MAREEE INDIFERENTA !!!
    Si , mai stiu ca , au in evidenta toti care folosesc programe interzise !
     
    Veneficus, Arezan și styv86 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.