Battleray

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ufoassassins, 3 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. joc pe ag 2, am misiune cu battleray si nu reusesc sa o fac, sunt jucatori care stau toata ziua calare pe bate si stau fara clan imi pierd traku toata onoarea si tot nu reusesc sa i fac sa renuntze,cum il crep cum apare iarasi si continua, ce naiba fac?! ori stau si crapa npc ul ori il ...?! ce naiba fac cu el?
     
  2. Nedelcu

    Nedelcu User

    Respectivi au premium si fac uri prin distrugerea interceptorilor care sunt "fara numar" :)) daca vrei sa faci misiunea intra in clan, si dute cu clanul... punei la respect :D
     
  3. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Sunt 2 , 3 oportunități :
    1 - Chemi niște prieteni din altă companie să îi bubuie .
    2 - Mergi cu un citadel și ei battlarey-ul după tine .
    3 - Pui mine de DMG întruna până bubuie și îl ei .
    Dar poate nu ai citadel , prima variantă ar fi c-am cea mai bună.
     
  4. dar ei se repara pe loc, vor sa i crepam sa pierdem onoarea,nu e o problema pt ei asta,nu sunt in clanuri sa le poti da razboi
    cred ca tampesc de nervi
     
  5. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Citadel și gata , îți ei battlarey-ul după tine , dacă nu ai tu citadel , sigur are un prieten de al tău.
     
  6. Multumesc de sfat,am citadel, o ultima intrebare,cum iau battlarey-ul dupa mine? mersi anticipat
     
  7. Abilitatea Draw Fire,de la citadel
     
  8. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Cu plăcere , plus dacă te atacă acei useri că nu îi lași să facă battlarey , părăsește clanu și ia-le toată ziua battlaray-ul normal ei o să te bubuie și în același timp o să facă și ei - la onoare. Dacă nu rezolvă doar misiunile și gata.
     
  9. chiradal

    chiradal User

    Daca nu stii ce poate nava aia, o ai degeaba...
     
  10. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Te-ai născut învățat ? Are timp să învețe să o utilizeze , la fel cum am făcuto și noi la început.
     
    -M4fyotu- apreciază asta.
  11. Intervenţii suficiente!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.