Batleray

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de LeGIoNsS, 25 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. LeGIoNsS

    LeGIoNsS User

    Salut am niste misiuni cu niste ncp-uri Batleray pe hartile de pirati dar eu nu stiu unde se gasesc...am level 17 si pana acuma nu am vazut asa ceva...ma poate ajuta cineva ??
     
  2. miki121212

    miki121212 User

    cauta pe harta 5 3
    dar trebuie sa o iei pri 5 2
     
  3. Battleray se găseşte într-un singur exemplar, pe harta 5-3, în colţul dreapta jos.

    Există momente când îl poţi găsi şi în alte părţi ale hărţii, acesta fiind atras acolo de alţi jucători în vederea distrugerii repetate a interceptorilor pe care Battleray îi generează.

    Odată distrus, până la apariţia următorului Battleray este necesară trecerea unei perioade de aprox. 5 min.

    Cât timp un Battleray este activ pe harta 5-3, acesta poate fi găsit după imaginea care apare pe minimap şi / sau utilizând modulul PET, "Modul Locator Adversri".
     
  4. LeGIoNsS

    LeGIoNsS User

    am stat azi 3 ore in 5-3 dar o data nu a aparut pe harta acel semn al piratilor!....si am stat 1 ora numai in colt dreapta acolo jos...
     
  5. Dupa spusele domnului Coorosive:
    Cauta in toate colturile deoarece pe harta mini nu se vede din cauza ca se pun in colt cu battleray-ul pana la limita de radiatii.
     
  6. Măreşte minimap şi cu siguranţă ţi se va reliefa semnul Battleray, undeva pe marginea sau în colţul minimap-ului.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.