Atacul P.E.T.-urilor ucigaşe - unica tema de discuții

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de magontec, 21 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. relax

    relax User

    Probabil acela este punctul de "spawn-are" al lor.
     
  2. hαhαhα

    hαhαhα User

    de ce să te caute cei ce vînează nave în 4-5 pe toată harta !? se duc direct la staţie şi acolo te găsesc făcînd misiunea ! :rolleyes:
     
  3. relax

    relax User

    Tu ma intrebi pe mine, de parca eu as fi dezvoltatorul jocului... eu stiu doar ceea ce au "programat" ei in cadrul acestui eveniment, si cum au facut... de aia merg toate asa bine.
     
  4. rattyionut

    rattyionut User

    acolo sunt cei mai multi jucatori si din cauza asta
     
  5. Salut am si eu de rezolvat o realizare , unde gasesc petul alfa (nu poarta galactica usor sau dificil ) si unde il pot gasi , sau cati sunt de fapt . Citesc tot ce spune savantul Confucius si totusi nu am inteles unde s-ar localiza Petul Alfa. Va multumesc .
     
  6. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Presupunand ca la "vanator de prestigiu" te referi, in postul 74 din tema de fata, ai un raspuns in cunostinta de cauza la aceasta intrebare.
    https://board-ro.darkorbit.com//thr...ica-tema-de-discutii.96924/page-4#post-831305
     
  7. Ronicut

    Ronicut User

    Care sunt Peturile spion? ma refer la titlu exterminator,la un momendat imi arata 3 si dupa a doua zi nimik am omorat o gramada de tipuri de pet si nimik.
     
  8. P!x3lL

    P!x3lL User

    P.E.T Scout ii gasesti pe x-3 :)
     
  9. mobob

    mobob User

    ::))
    peturile spion sint pet scout....
     
  10. Petul alfa este cel din poarta.Eu am facut cu un cont de lvl mic poarta usoara si mi-a dat realizarea.nu inteleg de ce la cea dificila nu da.din cate vad sunt multi cu aceeasi problema si nu face nimeni nimic.
     
  11. Dacă ai facut poarta după actualizarea de ieri a clientului de joc, află că a fost corectată problema pt. cei care efectuează poarta începând de ieri. Pt. cei care au efectuat poarta înainte de actualizarea de ieri, se va găsi o soluţie ulterioară.

    ...eu văd că tu citeşti pe sărite, problema este cunoscută! :rolleyes:
     
  12. Care sunt npc-urile P.E.T-ului de la achievementul ,,Stapanul Capcanelor''?
     
  13. DORYAN13

    DORYAN13 User

    -=[P.E.T. Destroyer]=-
     
  14. La achievementul ,,Vanator'' nu prea a mai bagat toate misiunile usoare ale P.E.T-urilor ucigase.
    De ce?
     
  15. Cum adică ”nu prea a mai bagat”?
     
  16. La achievementul ,,Vanator'' (Finalizează toate misiunile ușoare „Atacul P.E.T.-urilor ucigașe”.) nu a mai aparut de cand ati bagat numai la misiuni (dificile) la event.
     
  17. rattyionut

    rattyionut User

    la acest event reusit ( din punctul meu de vedere ) reiese din ce am citit din povestea ,,savantului,, reiese ca a fost un complot in in potriva jucatoriilor si nu un aliat al jucatorilor.
    asta inseamna ca pe viitor ,,savantul ,,(un pic dus cu bidonul) asta ne va da defurca rau de tot.
    un event reusit nu am ce sa zic sper ca pe viitor sa avem eventuri la fel de reusite ca acest.
    bv bigpoint, bv tuturor celor care au ajutat la acest event.
    ;)
     
    Deus_Inferni apreciază asta.
  18. mobob

    mobob User

    ::))
    Adevarat!

    Un alt lucru imbucurator legat de aceste eventuri este ca ale reusesc sa repopuleze hartile....
    Nu am mai vazut asemenea densitate de playeri de multa vreme.