asta

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de OutofControlGoli, 23 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Am o intrebare: am mai vazut scut cu 1 milion si un pic, faza este ca "ei" cum reusesc sa-l faca atat de mult pt ca cu upgrade la lvl 16 35 de bo02 nu as crede
     
  2. 20 bo2 lvl 16 pe 10 drone lvl 16 + seprom + design de scut + inima + 2 bostere ptr scut + full hercules = se cam aduna.
     
  3. Anonymous

    Anonymous User

    Si cum de curiozitate la un asemenea scut, daunele sunt destul de mari?
     
  4. sunt zeci daca nu chiar sute de feluri de configurari , trebuie doar sa gasesti o sinergie buna
     
  5. a folosit full BO2 upgrade lvl 16, 10 droane upgrade lvl 16 + desing de droana HERCULES + formatia droanei testoasa si inima +Amplificator se scut SHD-01 25% sau SHD-02 25% si Seprom cam asa a fost ca si io am dat de un veng cu 1 milion scut :D
     
    Modificat ultima dată: 23 Ian 2014
  6. KliP-Done

    KliP-Done User

    35 bo2 fara upgrade:10 drone lvl 6, nivel upgrade 16, full hercules, inima, fara niciun booster, scutul exact este 899745, cu duble pe scut se ajunge undeva aproximativ 1.349.617 scut, daca ar fi si upgrade la acele scuturi depasesti 1.5 mil scut, cu design saturn ajungi undeva peste 1.8 mil scut :) daca mai ai si baza facuta si esti in acea harta unde este baza te apropii de 2 milioane scut (ultimele calcule sunt facute aproximativ)
     
  7. Pai design saturn are numai cu 10% sau 20% HP si nu are scut daca nu te ai uitat bine.
     
  8. Gresit!!! o baza nu da amplificator de scut, doar de damage daca esti in acea harta. :D
     
  9. bn am inteles ms pt toti la raspunsuri T.C.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.