Asamblare Tyrannos Centurion

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de AnthrαX, 26 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. AnthrαX

    AnthrαX User

    Salut!
    Azi, la ora 17,55 (CET) am asamlat un Tyrannos Centurion pentru 15.000 de aașchii de agat, conform ofertei din aceste zile și am dat colectează. Așchiile mi-au fost luate, la „Asamblare” apare info că dețin nr. maxim din articolele selectate (deci nu mai pot asambla iar nava), dar nava nu este de găsit... Specific că joc cu un Venom acum
    Am aflat că este design. Problema e: dacă îmi iau nava zilele următoare, designul îmi rămâne?
     
    Modificat ultima dată: 26 Ian 2022
  2. "Nava" este de fapt un design pentru nava Centurion, nu o "nava" propriu-zisa.

    Selectand nava Centurion in hangar vei obseva un dropdown care apare si afiseaza design-urile detinute.

    Pot fi echipate doar daca nava carora le corespunde este detinuta de jucator.
     
    Althea apreciază asta.
  3. Fi atent : da clc pe hangar , clc pe centurion chiar daca nu deti nava si ai sa vezi un buton deasupra navei , clc pe el si ai sa vezi designul .
    Poti sa le ai pe toate si sa nu ai nava , odata luate ale tale raman . :)
     
    AnthrαX apreciază asta.