Anihilator

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de *Stranger*, 28 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. *Stranger*

    *Stranger* User

    Pe harta 5-3 este un anihilator,in ceata,care se camufleaza si nu poti pune click pe el,ce este cu el?bug sau o noua implementare?
     
  2. Dacă efectuezi o ştergere de cookies şi cache, cumva dispare acea nălucă? Te rog încearcă!
     
    HaDySeE** apreciază asta.
  3. *Stranger*

    *Stranger* User

    nu,nu dispare,si mai si trage in toti playerii
     
    HaDySeE** apreciază asta.
  4. nici nu o sa dispara ese este un cod care se folosec de el (baietii destepti) care bineinteles si admnistratia stie de el.am ajuns la concluzia ca toti cei care folosesc asemenea magarii fac parte cumva din admn ca prea nu li-se taie din avant deloc si la codurile de daune si la deconectari apoi de bubuie si al faptul ca nu te lasa sa sari portalul pana nu te bubuie ,nu te lasa sa folosesti abilitatile, de 3 ori ma trimis in baza unu si nu am putut sa dau abilitatile la aegis e manareala pe fata .sant sigur ca or sa ma excluda dupa forum pentru ce am scris aici dar ce sa-i faci
    ADEVARUL DOARE SI SUPARA INTODEAUNA
     
  5. Hermes

    Hermes Guest

    Nu, adevarul nu doare, mai ales atunci cand acest adevar este doar o acuzatie nefondata si lipsita de orice dovada. Insa, sper ca excluderea ta previzibila de pe pe forum , nu sa te doara, dar macar sa te atentioneze in viitor sa nu mai arunci cu vorbe lipsite de orice fundament. Cum vacanta de iarna se apropie cu pasi repezi, iti ofer mai mult timp de recreere in aer liber, asa ca iti urez de pe acum sanius placut !
     
    HaDySeE** apreciază asta.
  6. kk12

    kk12 User

    eu am intalnit pe harta 34 un saimon pe care nu puteam pune tinta .s a intamplat 2 zile la rand cand am facut misiunile de la nivelul 1-12 noi introduse , apoi n am mai intalnit asa ceva. o fi un bug, eroare ceva
     
    Arezan apreciază asta.
  7. Întrucât nu pot bântui pe servere şi hărţi în căutarea respectivei năluci, un mic filmuleţ ne-ar fi de ajutor, să putem avea ce raporta către tehnic. De asemenea, trebuie precizat şi server-ul / harta pe care se întâmplă.

    Crezi că poţi realiza aşa ceva ...tu sau oricine altcineva care se întâlneşte cu un asemenea fenomen?
     
    HaDySeE** apreciază asta.
  8. *Stranger*

    *Stranger* User

    `da,am sa realizez,cand am sa mai intalnesc
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.