Amplificatoare si reclame

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de _Ely.anya_, 6 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _Ely.anya_

    _Ely.anya_ User

    Buna ziua!
    Am o problema,cu reclamele:),nu le pot viziona,desi imi arata ca le-am vizionat.Desi arata ca sunt consumate,nu reduce timpul .Si alta ,problema,(defapt un lipsus:oops:) nu inteleg cum este cu abonamentul la amplificatoare.Am incercat de vreo 2 ori dar ,timpul era mai scurt si la acelas pret.Va rog,daca puteti sa-mi dati cateva informatii,sau unde sa ma informez.Va multumesc,anticipat.
     
  2. În privinţa reclamelor, asiguraţi-vă că aveţi instalată ultima versiune de Flash Player, efectuaţi o ştergere a cookie-urilor si a datelor cache şi, eventual încercaţi un alt browser pt. a vedea dacă problema se rezolvă.

    În privinţa abonamentelor, acestea vă ajută să scutiţi timpul pierdut cu prelungirea duratei de valabilitate a amplificatoarelor. Acest lucru înseamnă că, ori de câte ori durata de valabilitate a unui amplificator se termină, aceasta se extinde automat în măsura în care dispuneţi de suficient uridium pt. a se realiza respectiva extindere (echivalentul costului unui amplificator). Abonamentele sunt valabile doar în cazul amplificatoarelor standard.
     
    _Ely.anya_ apreciază asta.