Feedback AMPLIFICATOARE DISTRIBUITE

Discuție în 'Probleme generale' creată de *^*NEMESIS*^*RO*^*!, 15 Mar 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. chiradal

    chiradal User

    Rog traducere la chestia asta, nu vreau sa mor prost...
     
    Vladut, WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  2. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    n-ai cum, toate locurile alea de "inteligenţă dovedită nu" sunt ocupate de ăla pentru care tocmai soliciţi o traducere autorizată !:D

    @ mos-craciun, măi agramatule, la cum stîlceşti limba română şi amesteci ideile cred că ar trebui să-ţi verifici calendarul, în mod sigur termenul tău de valabilitate a expirat. dacă forma ta supremă de ironie se ridică doar pînă la stîlcirea numelor utilizatorilor cu care nu eşti tu de acord e grav ! lasă-te de activitatea asta, bp nu are nevoie de avocaţi de sorgintea ta, are o armată de ăia adevăraţi şi bine plătiţi care fac existenţa ta superfluă !

    ps: cineva din echipa de moderare ar trebui să-i atragă individului, în mod serios, atenţia că există o prevedere în regulamentul de funcţionare a forumului care se referă la scrierea corectă a limbii române !
     
  3. Stai tu linistit ca nu am folosti niciodata ceea ce tu acuzi si nici nu voi folosi (eu nu am bani de dat pe programe, mai ales ilegale,aia sunt bani dati in vant). Ce a facut N!NO atunci a fost ceva josnic , am stat sa vad daca vine cu "lentile de contact" cu tintire de la distanta dar.... normal, cand faci un video sa nu te dai in fapt vii curat cred ca nici seprom pe lasere nu-si pusese . Eu incheiasem subiectul asta dar... daca ma provoci trebuia sa dau raspuns (eu nu fac filmari ca oricum nu am ce face cu ele daca ar fi sa acuz pe cineva). Repet eu nu acuz pe nimeni mi-am spus punctul de vedere in ce priveste un pachet cumparat si primesc altceva , nu ca s-a schimbat valoarea distributiva, aici era vorba de cei care deja le aveau dar mataluta nu prea pricepi. Eu am incheiat pe acest subiect
    P.S.Sunt cateva persoane, care pupa si in stanga si in dreapta, si ar face orice sa ajunga in echipa .;)
     
    WIΖΛΓΔ, _^MATRIX^_ și Veneficus apreciază asta.
  4. N❗NO

    N❗NO User

    De ce incepi iar cu minciuni si avioane?
    Ce am facut eu josnic?
    Ca tu m-ai acuzat de programe si prostii, ca venea lasere de la distanta si te-am omorat... Cand in fapt pe filmare, s-a vazut clar ca am fost tot timpul langa tine, te-am distrus cu abilitatea de cyborg in timp ce nava ta zburda de pe o cutie bonus pe alta... si alta... si alta...
    Vrei sa postez clipul din nou? De asta ai scos capul de la cutie..?
    Hm, josnic... Auzi!
     
  5. Veneficus

    Veneficus User

    dar la postarea:
    singurul raspuns care il ai e:
    dat altui forumist? sau si aceasta actiune a BP e similara cu:
    e Veneficus mosulica...
    am aflat de ceva vreme ca la tine e repetitiv dar sa obosesti orice tema cu stalcitele tale postari... offff topicule!

    noroc cu "centrul universului DO" care rasarit din intunecimea acestui joc a reusit sa (se)gandeasca la ce stiu sau nu stiu forumistii...
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N==, WIΖΛΓΔ și omul.negru apreciază asta.
  6. Vladut

    Vladut User

    Joc-realitate,nu se potrivesc. Da paralele sunt reale sau jucam monopoly?
     
  7. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Preferăm să fim indulgenți cu cei care totuși nu respectă această prevedere. O fac involuntar, din neștiință.

    Nu am răspuns utilizatorului/postării menționate de tine ci postării pe care am și citat-o, te rog să mai verifici încă odată.

    La acestă postare:
    Nu răspund, fiindcă nu este sarcina mea să discut aspectele legale pentru o anumită situație, mai ales că nu mă pricep la așa ceva. Fiecare poate face orice presupuneri dorește, pentru că despre asta vorbim, atâta timp cât nu există ''un caz'' concret.


    Tema alunecă ușor în altă direcție, subiectul inițial pentru care a fost deschisă fiind ignorat.
    @*^*NEMESIS*^*RO*^*! te rog să ne spui dacă te mai putem ajuta cu ceva sau dacă putem închide tema.
     
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    și totuși, indulgența nu e tocmai cea mai potrivită atitudine a echipei în asemenea cazuri, ”neștiința” individului nu se limitează doar la limba română, se vede limpede că agramatul reușește să și gîndească în felul ăsta iar inacțiunea echipei de moderare îl face să se creadă o ”autoritate” în materie de do jucat de ”programați”. de aici și convingerea lui că el este menit a ne da lecții despre cum se joacă acest joc. maniera lui, chipurile vicleană, de a ne povesti despre cît de bun e el și cîte povești au generat faptele lui de vitejie pe do, nu e nimic altceva decît o jalnică încercare de a justifica comportamentul unui ”automat” aflat în exercițiul funcțiunii !
     
    Vladut, Tibles, Veneficus și alți 3 apreciază asta.
  9. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Țin să te contrazic. Dacă am arătat indulgență în cazuri mai grave, nu văd de ce nu ar fi și acum la fel. Dacă ar fi fost să aplicăm regulamentul ca la carte, acestă temă, de exemplu, nu ar fi trebuit să existe din start. Din punctul meu de vedere, asta este o atitudine echitabilă și obiectivă.

    Aș sugera să-l lăsăm pe @Mos-Craciun în pace. Dacă vom considera că trebuie să luăm măsuri în privința lui sau să-i atragem atenția, o vom face cu siguranță, dacă o anumită situație o va impune. Între timp, poate crede orice dorește despre el însuși, nici eu și nici tu, nu putem ști ce crede de fapt.
     
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    faptele noastre își au originea în crezurile noastre și de asemenea, crezurile ne sunt ghidajele opticii prin care percepem realitatea ce ne înconjoară.

    mă opresc aici fără a mai comenta ”indulgența”, ierarhizarea ”cazurilor grave” sau existența acestei teme dar trebuie să spun totuși că ”emitentul” directivelor nu are niciodată, in privința lor, aceleași crezuri pe care le are ”executantul” și cu toate astea, cel din urmă se conformează ! :)
     
  11. @*^*NEMESIS*^*RO*^*! te rog să ne spui dacă te mai putem ajuta cu ceva sau dacă putem închide tema.
    Tema o apreciam ca deosebit de utila, atractiva si de interes pentru jucatorii DO care au investit sume de bani in joc. Avand insa in vedere faptul ca din nou "mos craciun" a reusit sa deturneze tema, din dorinta explicita de a fi bagat in seama si de a torpila orice incercare de dialog sincer intre echipa de admini si jucatorii romani, da, te rog sa inchizi tema! Zi buna !
     
  12. True5.1

    True5.1 Guest

    La cerere,

    Tema inchisa!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.