Am uitat mailu

Discuție în 'Probleme generale' creată de ЩΞŔÈШΘŁF, 7 Apr 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Nu mai stiu parola de la contul asta si nu o pot afla...sunt disperat!!!
    Ce pot sa fac vrea detalii ca-s greu de cap :((
     
  2. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Mai exact , la ce nu stii parola ?
     
  3. La id de mess si nu o pot afla :(((
     
  4. poate cnv sa ma ajute sa schimb parola de la id de mess sau sa schimb contu pe alt id?
     
  5. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    in niciun caz BP nu te paote ajuta sa recuperi parola de la e-mail , doar prin ajutorul de la suportul yahoo poti sa recuperi parola . Insa poti recupera parola de yahoo si prin alte metode (da e foarte simplu sa recuperi daca ti-ai pus nr-ul de telefon sau daca mai stii raspunsurile la intrebarile de securitate la e-mail), sau daca ai niste dovezi cu tranzactii facute pe contul de dark si e-mailul respectiv asa se mai poate face ceva , da alt fel degeaba te chinui , BP nu divulga informati despre cont , nici nu schimba e-mailurile asa simplu ... trebuie dovezi si multe altele. Sper ca ti-am fost de ajutor.
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Interventie corecta, multumim.
    Daca nu resusesti sa afli parola, cu siguranta cei de la suport iti pot spune care sunt optiunile tale.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.