Am ramas Blocat

Discuție în 'Probleme generale' creată de **Just4fun**, 12 Mar 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Am ramas blocat in poarta Astrala, Am terminat valul si cand sa iau recompensa...... pa pa...
    Este minunat. Din ce in ce mai rau merge acest joc.
    Multumesc domnilor dezvoltatori ai acestui joc !!!! :mad::mad::mad::mad::mad:
     
  2. Bam__Bam70

    Bam__Bam70 User

    Probleme si pe ag2 nu pot schimba configuratiile nici accesa munitie din bara sau configurari.
     
  3. Nu intereseaza pe nimeni,ei posteaza doar modalitati de achizitie si eventuri!!
    In rest ,0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000.
     
  4. foarte minunat iar domnilor admini/ cm..... dupa ce ca este plin de automati, in momentul cand ii alergi se mai si blocheaza munitia :)) sa nu poti sa tragi in ei. Iar ii ocrotiti??? :mad::mad:

    si asa 90 % sunt doar automati.... vreti doar automati care sa cotiteze? si cei care joaca de placere sa se lase de joc??
     
  5. Pe globala 7,sunt doar clanuri slabe,care nu sunt in stare sa se uneasca si sa faca opozitie reala clanurilor mafiote(butiste)care sunt 3 la numar!
    Prefera sa si au gasit solutii alternative,dar dupa parerea mea umilitoare,de a continuua jocul!
    Azi cand le agresam trenuletul,am observat ca nu pot sa dau mai mult de 3 kamikaze cu petul,se bloca!
    Astia(adminii nu stiu nik!)se fac ca ploua!
    Pe globala 7,in afara de mine,nu se mai plange nimeni!
    Deci concluzia este,ca eu sunt anormal,nu restul!
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    se spune : ceilalti nu restul !! daca folosesti cuvantul restul atunci esti tu anormalul dintre toti :))asta este o gluma !!!
    nu mai bagati bani in joc, conturile nu o sa va dispara !! lasati programele sa se bata inre ei !!! eu nu mai joc de 2 ani !! mai intru sa vad ce se mai intampla, Era darorbitului a trecut :( a fost o data ca niciodata :)
    cu respect pentru utilizatorii inca cinstiti
     
    _basty13_ apreciază asta.