Am ramas blocat in Kappa

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de ramram02, 16 Dec 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. schimba nava
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    schimba jocul !! si eu m-am deconectat la paladium si acuma m-am trezit in 3-4 :))))))))) asa ceva greu de crezut :))) in darkorbit totul este posibil :))))) ma duc sa beau o tuica, poate isi revine jocul :))))
     
  3. ok. am baut un litru de vin fiert si jocul s-a deblocat :p

    Cât despre tzuica, depinde foarte mult de zona din care ai primit-o ;)
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Acuma jumatate de ora a venit fratele meu din romania si a dus bunatatiile :) Nu exista nimic mai frumos,
    sasha, eu sunt banatean si cunosc tuica !!! iti garantez ca nu am sa cumpar tuica de pufoaica :))))
    tuica de pufoaica beau doar miticii !!!! :)
     
    Modificat ultima dată: 17 Dec 2023
  5. am reusit sa ies din delta dupa blocajul de miercuri 13 -12 -23, poarta este tot pe mapa ,intrebarea me este ,daca construiesc alta poarta pot sa o fac ?
     
  6. După ce m-am scremut o oră am ieșit din kappa cu phoenix fără recompense .Să fie darul nostru de Crăciun pentru DO !
     
  7. sasha_die_katze

    cate grade,avea,...


    BROSCOIUL

    ee,,..oacoac..cauti,printesa,prin tari straine,..iar?..din nou?
    un pic,,incalzire,,..
     
    Modificat ultima dată: 18 Dec 2023
    »♠Jĕř¥ŧğ♠« apreciază asta.
  8. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Problema legată de lipsa recompenselor la finalizarea unei porți galactice a fost transmisă mai departe. Din păcate pentru moment nu putem face nimic mai mult. Vă rugăm să aveți răbdare până vom primi un răspuns oficial.

    Dacă cineva a rămas blocat într-o poartă galactică vă rog să contactați suportul.

    Mulțumim tuturor pentru înțelegere!