am pierdut dronele

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ∑√įĿŋΛįŘΛм, 4 Dec 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. desi am sarit din 1-4 in 1-3 un jucator car ma urmare in 1-4 a rusit cumva sa ma distruga astfel si dronele mele iris de lv 16 s-au dus , este vre-o posibilitate sa le recuperez ? ca altfel nu cred ca mai joc , nu mai are rost sa o iau de la inceput cu upgraduri
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    din pacate pentru tine duse raman...:(
     
  3. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Ai pierdut dronele pentru că nu le-ai reparat probabil, asta nu are legătură cu faptul că te-a distrus un jucător. :)
    Eu îți sugerez să te adresezi suportului, doar de acolo vei primi un răspuns concret.
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User


    dronele mai trebuiesc si reparate nu numai dat cu ele de perete !!! si ar trebuii sa-ti faci un obicei de ati verifica starea drohnelor de fiecare data cand te loghezi !!! si nici pe CPU-ul ala de reparat automat drohnele sa nu te bazezi caci daca apare un lag ( ca multe sunt ) nu mai stie cpu-ul ce sa repare mai intai :)
    Multi si-au pierdut drohnele tot asa ( aproximativ ) dar dupa cum se spune : din greseli inveti ! daca sar lasa toti de joc cei care si-au pierdut drohnele nu ai mai avea cu cine sa te bati :)) si daca spui ca ti-ai pierdut drohnele asta inseamna ca aramas harta goala :))

    sper sa nu o iei in nume de rau :)